Xbox oyuncularına bu hafta sunulacak olan oyunlar (9 Ekim 2017 – 15 Ekim 2017)

Xbox oyuncularına bu hafta sunulacak olan oyunlar (9 Ekim 2017 – 15 Ekim 2017)

Siz hangilerini satın almayı düşünüyorsunuz.

Eğer Xbox One veya Windows 10 cihaz sahibiyseniz bu hafta oldukça şanslısınız. Çünkü bu ay bahsettiğimiz platformun oyuncuları Middle-earth: Shadow of War ve The Evil Within 2 gibi güzel oyunlara kavuşuyor. Dilerseniz hemen aşağıdaki listemizden sizler de bu hafta çıkacak olan Xbox oyunlarına göz atabilirsiniz. Ardından yorumlar kısmında sizlerin bu oyunlar hakkındaki düşüncelerini de bekliyor olacağız.

Xbox oyuncularına bu hafta sunulacak olan oyunlar (9 Ekim 2017 - 15 Ekim 2017)

Xbox oyuncularına bu hafta sunulacak olan oyunlar

  • Middle-earth: Shadow of War
  • Raid: World War II
  • Danger Zone
  • Shiny
  • Decay: The Mare
  • The Evil Within 2

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın