WWE 2K18 resmi olarak PC için duyuruldu

WWE 2K18 resmi olarak PC için duyuruldu

Oyunun PC sürümü hakkında birkaç ilginç detay da bulunuyor.

Uzun bir süredir PC platformuna uğramayan WWE oyunları, 2K Games ile sadece birkaç sene önce PC platformuna gelmeye başlamıştı. Fakat durum bu noktada biraz karışıktı. Önce oyun konsollar için çıkıyordu. Ardından tüm ek paketler, yine konsollar için çıkıyordu ve oyunun tüm içeriği tamamlandığı zaman da geliştirici ekip, oyunu PC için duyurup, hemen piyasaya sürüyordu. Açıkçası WWE 2K18 ile de aynı durum yaşanacak zannediyorduk fakat 2K Games bizleri şaşırttı ve erkenden oyunu PC için duyurdu. Peki, WWE 2K18 oyununun PC için çıkış tarihi ne olacak? Asıl sürpriz burada. Çünkü oyunun PC sürümü, konsol sürümü ile aynı günde çıkıyor. Yani PC oyuncuları da WWE 2K18 oyununu 17 Ekim 2017 tarihinde oynamaya başlayabilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

WWE 2K18 resmi olarak PC için duyuruldu

PC oyuncuları için WWE 2K18: Standart Edition ve WWE 2K18: Deluxe Edition duyuruldu, oyunun Steam satış sayfası açıldı. Eğer oyunun standart sürümünü ön sipariş ile satın alırsanız, Kurt Angle karakterine kavuşuyorsunuz. Oyunun Deluxe Edition paketinde ise Season Pass, Kurt Angle, John Cena, Batista ve Rob Van Dam karakterleri bulunuyor. Tabii John Cena, günümüzdeki hali ile ana oyunda bulunuyor. Bu paketteki hali ise 2000’li senelerin başından.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.