Menü
https://leadergamer.com.tr/neogaf-7-jenerasyon-oyunlar/
WWE 2K18 19 Haziran 2017 18:11

WWE 2K18 kapaklarını süsleyecek isim açıklandı

Bu açıklama ile, oyunun kapak tasarımı da gösterildi.


WWE World Heavyweight şampiyonu, United States şampiyonu, WWE Tag Team şampiyonu; NXT şampiyonu, 2014 Money in the Bank kazananı, 2015 Superstar of the Year Slammy Award kazananı Seth Rollins; katıldığı bir televizyon canlı yayınında, WWE 2K18 oyununun kapak tasarımını gösterdi. Evet, sizlerin de tahmin edebileceği gibi WWE 2K18 oyununun kapağında Seth Freakin’ Rollins bulunuyor. Dilerseniz bu kapak tasarımına, sizler de hemen aşağıdan ve haberimizin devamındaki görsellerden göz atabilirsiniz.

WWE 2K18 kapaklarını süsleyecek isim açıklandı
Sizlerin de görebileceği gibi, oyunun kapak tasarımı bu şekilde olacak. Fakat oyunun kapak tasarımı belli oldu diye, ekstra bilgiler yayımlandı sanmayınız. Oyun hakkında henüz bir detay yayımlanmadı. Oyunun hangi platformlara çıkacağı bile net olarak bilinmiyor. Yine de, daha önceden çıkan WWE 2K oyunlarına bakacak olursak, WWE 2K18 için de yeni bilgilerin, SummerSlam 2017 civarlarında yayımlanacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bir önceki oyunlar hakkındaki ilk bilgileri de bu civarlarda duymuştuk çünkü.

Kapak tasarımından bahsetmek gerekirse, bizce yanlış bir seçim olmuş. Bu oyun için değil de, WWE 2K16 veya WWE 2K17 için bu kapak düşünülseydi, daha mantıklı olabilirdi. Çünkü Seth Rollins şu an, kadrodaki diğer isimler kadar öne çıkmıyor. Yine de kapakta Roman Reigns olmadığı için şükretmeliyiz sanırım.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Güncelleme

Oyunun resmi sitesindeki ön sipariş sayfasına göre, oyun sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca oyunda, yeni oyun modları ve yeni maç tipleri de bulunacak. Eğer oyunun özel sürümüne ön sipariş verirseniz, 4 gün daha erkenden oynamaya başlayabileceksiniz oyunu. Bunların haricinde, ek paket detayları ve diğer detaylar henüz açıklanmadı. Dediğimiz gibi, bu tip detaylar SummerSlam 2017 civarında verilecektir.

Kaan GEZER Editör