Wreck-It Ralph 2 onaylandı!

Wreck-It Ralph 2 onaylandı!

Walt Disney Animation Studios, filmin hayranlarını sevindirdi.

Animasyon filmleri, film stüdyolarının hayal gücünü zorlaması için bulunmaz bir nimet ve Wreck-It Ralph, hazırlanan altyapısıyla devam filmi gelmesi en mantıklı filmlerden biriydi. Walt Disney Animation Studios da, sonunda Wreck-It Ralph 2’nin Mart 2018 tarihinde geleceğini doğruladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

7007570-wreck-it-ralph

İlk film, Fix-It Felix. Jr. adlı video oyununun kötüsü Wreck-It Ralph ve çevresinde gelişen olaylar konu alıyordu. Popüler video oyunlarının karakterlerinin de video oyunları dışında bir hayatı vardı bu filmde. Street Fighter’dan Zangief, Ryu ve M.Bison, Mario’dan Bowser, Sonic the Hedgehog, Pac-Man ve Ghost gibi bir çok oyun karakteri bu filmde bulunmaktaydı ve oyunculara keyifli anlar yaşatmıştı. Filmin henüz işlenmemiş pek çok kısmı olduğu için, Walt Disney Animation Studios’un duyurusu heyecan seviyesini yükseltti.

Açıklama, bir önceki filmin de yönetmeni olan ve tekrar yönetmenlik koltuğuna geçen Rich Moore’dan geldi: “Wreck-It Ralph’in üzerinde çalışmaya başladığımızdan beri, karakterlerle pek çok sayıda olasılığımız olduğunu biliyorduk. Bu sefer Ralph, Web’de hasara yol açacak, elinden ne kadar gelirse tabii. İlk filmdeki çok sevdiğimiz karakterler dönüyor, onlarla ve seslendiren ekiple tekrar çalışmak için çok heyecanlıyız.”

Rich Moore ve Phil Johnston’un yönetmenliğini yapacağı, başrollerinde John C.Reilly ve Sarah Silverman‘ın olacağı Wreck-It Ralph 2, 9 Mart 2018 tarihinde gösterime girecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.