Haydi ücretsiz Worms Revolution oynayalım!

Haydi ücretsiz Worms Revolution oynayalım!

Hepimiz hafta sonuna oyunlarla mı giriş yapsak?

Bu hafta sonu siz de kendinize oyun oynayarak vakit ayırmak istiyorsanız, gelin sizde bu cazip teklifi kaçırmayın. Steam’de bu hafta sonu Worms Revolution  ücretsiz olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

WORMS-REVÇok eğlenceli bir strateji oyunu olan bu oyun,   2 gün gibi kısa  bir zaman  periyodu olsa da, ücretsiz oynanarak, hafta sonumuza renk katacak gibi görünüyor. Ayrıca Worms serisinin en sonuncu oyunu olan Revolution’ın bir özelliği de 3D ile birleşmiş olması. Daha önceki oynadığımız klasik oyundan biraz uzaklaşıp 2D’den 3D’ye geçiş yaparak oyunda yeni bir  boyuta giriş  yapılıyor.

Hafta sonu Worms’a evet! diyorsanız, hemen ücretsiz olarak Steam’e giriş yapıp indirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak arkadaşlarınızla oynamak için multiplayer modunda oynayabilir yada tek başınıza keyif yapabilirsiniz.

WormsRevolutionEğer Pazar akşamı oyunu çok beğenip yokluğunu arıyorum derseniz,  bizlere bir güzellik de  yapılmış ve oyunu %50 indirimli olarak indirmemize olanak sağlanmış. Buda demek oluyor ki  22 Nisan‘a kadar 7.5$‘a oyunu satın alabiliyor keyfimize kaldığımız yerden devam edebiliyoruz.

Yeni gelişmelerle sizlerleyiz. Bizimle kalın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.