World of Warplanes Elektronik Sporlara hazırlanıyor

World of Warplanes Elektronik Sporlara hazırlanıyor

Wargaming bugün uçuş savaşı MMO’su World of Warplanes 1.2 güncellemesinin detaylarını açıkladı.

Oyunun artan rekabetçi öğeleri ile birlikte 1.2 güncellemesi ayrıntılı savaş sonrası istatistiklerini sunacak. Oyuncular bu sayede daha verimli bir şekilde oyun stratejilerini ve becerilerini geliştirebilme imkanı yakalayacaklar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

World of Warplanes

Oyuncular, sunucuya aşırı kullanıcı yüklenmesi ile doğabilecek olası yavaşlık ve gecikme sorunlarıyla asla karşılaşmayacak.
1.2 güncellemesi ile oyuna dahil olan yeni Savaş Görev Sistemi ile pilotlar çevrimiçi etkinliklere katılacak, savaş görevlerini yerine getirecek ve ekstra ödülleri kazanabilmek için için kıyasıya bir mücadelenin içine girecekler.

World of Warplanes Global Operasyonlar Direktörü Vlad Belozerov: “Gelecek güncelleme oyun deneyimini arttıracak, oyuna derinlik ve konfor aşılayacak” dedi ve sözlerine şöyle devam etti “Hedefimiz World of Warplanes’in hem canlı izlenirken heyecan vermesi, hem de oynanırken tatmin edici olmasıdır. Gerek normal, gerek profesyonal oyuncu olsun“. İzleme modunun da bir parçası olduğu geliştirilmiş kamera efektleri, canlı yayın akışını kolaylaştıracak, World of Warplanes çevrimiçi turnuvalarının izlenişini daha heyecanlı kılacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.