World War Z şimdi video oyunu oluyor

World War Z şimdi video oyunu oluyor

World War Z oyunu 2018'de geliyor. İlk video ve görseller ise haberimizde.

The Game Awards 2017 sırasında zombi oyunu sevdalılarının istediği gerçekleşti ve PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için World War Z video oyunu duyuruldu. Bahsettiğimiz bu oyun, sizin de anlayabileceğiniz gibi World War Z filminden yola çıkılarak geliştirilen bir video oyunu olacak. Oyun, 2001 senesinde kurulmuş olan Saber Interactive tarafından geliştiriliyor ve çıkış tarihi de 2018 olarak açıklandı. Eğer dilerseniz oyun için yayımlanan ilk videoya, haberimizin en altından göz atabilirsiniz. Şimdiden uyaralım, binlerce zombi sizleri bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

World War Z şimdi video oyunu oluyor

Yapılan açıklamalara göre bu oyun, 4 oyuncu ile birlikte, eşli oyuncu şeklinde oynanabilecek. Oyuncular, oyun içerisinde farklı silahlar ve tuzaklar kullanabilecekler. Ayrıca oyuncular, oyunda bir de senaryo ile karşılaşacaklar. Bu senaryo ile neredeyse tüm dünyayı gezebileceksiniz ve New York, Moscow ve Jerusalem gibi şehirlere gidebileceğiz.

Saber Interactive ekibi oyun hakkında, “World War Z demek, korku ve aksiyon demek. Bizler de şimdi bu korku ve aksiyonu bir video oyununda toplayabildiğimiz için oldukça heyecanlıyız. Oyunumuzu PC ve modern konsollar için hazırlıyoruz.” dedi. World War Z filminin lisans sahipleri ise, “Saber Interactive bugüne kadar birçok kaliteli video oyunları geliştirmiş bir ekip. Geliştirici ekip, bu oyun ile çok güzel bir iş başardı ve filmin fanlarının seveceğinden eminiz.” dedi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.