World of Tanks 8.5 güncellemesi ile büyümeye devam ediyor

World of Tanks 8.5 güncellemesi ile büyümeye devam ediyor

Yeni Alman ve Sovyet araçlar oyuna katılırken, çeşitli özel içerikler ücretsiz olarak sunulacak.

Free-to-play’de önde gelen geliştirici ve yayıncı Wargaming, ödül almış online oyunu World of Tanks‘in son güncellemesi olan 8.5′in tüm detaylarını açıkladı. Yeni güncelleme ile birlikte Alman ve Sovyet tank ağaçları genişliyor, oyuna yeni orta sınıf ve hafif tanklar ekleniyor; aynı zamanda oyun içi ekonomi sistemi büyük değişime giriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

WoT_Screens_Tanks_Germany_Leopard_1_Image_018.5 ile oyuncular gümüş puanlarıyla birlikte tüm özel içerikleri satın alabilecekler. Bunun yanı sıra, oyuna ücret ödeyen veya ödemeyen herkes 3 kişilik müfreze ya da bölük kurabilecek.

Alman tank ağacına yeni bir orta sınıf tank serisi ekleniyor. Bunların başında da yakın ya da uzak mesafede ölümcül olabilen Seviye 10 tank Leopard 1 var.

Sovyet tank ağacına ise üç yeni hafif tank: T-60, T-70 ve T-80 eklenecek. İkinci Dünya Savaşı’nın başında gelen bu tanklar yeterli zırh ve dönüş açısıyla savaş alanında mükemmel işler çıkarıyor. Ayrıca ufak yapıları sayesinde düşmanlardan gizlemeniz de oldukça kolay.

Güncelleme oyuna ayrıca yeni bir harita getiriyor: Pearl River. Bildiğimiz Siegfried Line, South Coast ve Malinovka haritaları grafiksel açıdan elden geçirilerek karşımıza çıkacaklar.

Son olarak Amerikan tank ağacına, Sexton adında aşırı hızlı atış ve yeniden doldurma yapabilen yeni bir özel eşya motorcu topçusu eklenecek.

World of Tanks heyecanını kaçırmamak için hemen buradan üyeliğiniz oluşturabilir ve savaşın içine dalabilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.