Menü
https://leadergamer.com.tr/dead-or-alive-5den-2-yeni-ekran-goruntusu/

World Of Warcraft: Mists Of Pandaria Ön İnceleme

BlizzCon 2011’de açıklanan Mist of Pandaria’ya birde yakından bakalım. . . Uzun zamandır oyuncuların yeni bir sınıf istediğini biliyoruz. Blizzard sonunda bu çağrılarımıza kulak verip […]


BlizzCon 2011’de açıklanan Mist of Pandaria’ya birde yakından bakalım. . . Uzun zamandır oyuncuların yeni bir sınıf istediğini biliyoruz. Blizzard sonunda bu çağrılarımıza kulak verip Monk sınıfını oyuna ekliyor. Kendileri Leather armor kullanan bir sınıf olacak. Talentlar daha tam olarak açıklanmasada tüm roller ile oynayabileceğimiz bilgiler arasında var. Kendileri çıplak elle savaşacak ve sadece bitirme hamlelerinde silahlara başvuracaklar. Worgen ve Goblin hariç her ırkın bu sınıf ile oynayabiliyor olması gayet güzel olmuş. Oyunda Tauren keşiş görmek ayrı bir zevk verecektir oyunculara. Monk healerların ise savaşarak heal yapacağını belirtti Blizzard. Merak içinde bekliyoruz açıkcası.

Gelelim yeni ve sevimli ırkımıza. . . Pandaren ırkı tam olarak bir tarafa ait değil. 10 level olduğumuzda hangi tarafı seçeceğimize karar veriyoruz. Horde mu yoksa Alliance mı?

Bu sevimli ırkımızın başlangıç bölgesi bir kaplumbağanın üstü. Evet yanlış duymadınız Pandaren ırkı bir kaplumbağanın üzerinde yaşıyor. Şu ana kadar Azerothta neden görmedik Pandarenleri diye sorarsanız daha keşfedilmemişlerdi. Bizim tanıdığımız ırklar ile temasa geçmeden bunca yıl yaşamayı başarmışlar. Cataclysm sırasında bir deniz savaşı sırasında keşfediliyor bu ırk. Pandarenler ile birlikte bize The Wandering Isle, The Jade Forest, Valley of the Four Winds, Kun-Lai Summit, Townlong Steppes, Vale of Eternal Blossoms isimleriyle 6 yeni harita sunuluyor. Bu bölgelerde uzak doğu teması hakim olacak.

Yeni ek paket ile değişecek ve gelecek bazı şeyler;

-Talent sisteminde köklü bir değişikliğe gidiliyor.
-Hunterlar artık two hand kullanmayacak fakat range sınırlamalarıda olmayacak. Dibinde bulunan düşmana bile bow ile saldırabilir konuma getirilecekler.
-Relic slotu kalkıyor.
-6 yeni dungeon ve 3 yeni raid geleceği şu an için bilgiler arasında
-Pet savaş sistemi geliyor. Petlerimize level atlatıp yeni yetenekler ekleyebileceğiz . Savaşlar ise turn-based şeklinde olacak.
-Challenge modu

Challenge moduna değinmek istiyorum Bu modda belli bir süre içersinde zindanları bitirmeye çalışacağız. Süreye göre gold , silver ve bronze olmak üzere madalyalar alacağız. Oynadığımız realmdeki kişiler ile kendimizi karşılaştırabileceğiz. Challenge zindanlarını bitirdiğimiz zaman yeni binek, title ve daha bir sürü şey açacağımız söyleniyor. Bu mod aslında takım oyununu öne çıkartmak amaçlı yapılmış diyebiliriz.

Çoğunluk World of Warcraft öldü derken Blizzard bu devi bir anda küllerinden canlandırabilecek mi bu bir merak sorusu elbette. Ben hala ümidimi kesmedim. Blizzard bir yolunu bulur ve yine bizi bu oyunun başına bağlar. Yeni talentlara buradan bakabilirsiniz (Henüz Monk talentları açıklanmadı)

Eğer hala oynuyorsanız Cataclysm’in sürdüğü Azeroth’ta Deatwing’i kesmeniz için bol şanslar, bol wipelar!

:: World Of Warcraft: Mists Of Pandaria Ek Paketi Ne Kadar Başarılı Olacak ?

Berk Bodur Editör