World of Warcraft: Legion’a ön sipariş verenlere sevindirici haber

World of Warcraft: Legion’a ön sipariş verenlere sevindirici haber

Eğer sizler de World of Warcraft: Legion'ı önceden satın aldıysanız Demon Hunter sınıfını Ağustos'un 2. haftasında oynamaya başlayabileceksiniz.

Eğer sizler de World of Warcraft: Legion’ı önceden satın aldıysanız Demon Hunter sınıfını Ağustos’un 2. haftasında oynamaya başlayabileceksiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Resmi World of Warcraft Twitter adresinden gelen yeni bir duyuru ile birlikte öğrenmiş olduk ki, 9 Ağustos 2016 tarihinde Demon Hunter sınıfı oynanabilir hale gelecek. Tabii ki World of Warcraft: Legion’a ön sipariş veren oyuncular için. Bu ek paket için ön siparişlerin hala geçerli olduğunu göz önünde bulundurursak, Demon Hunter sınıfına erkenden ulaşabilmek istiyorsanız şimdi bile ön sipariş verebilirsiniz.

Demon Hunter sınıfının en büyük özelliği ise, diğer tüm sınıflardan çok daha yüksek bir seviyede başlaması. Ayrıca bu sınıfın erken erişim döneminde, 9 Ağustos’tan başlayıp 2 hafta sürecek, oyuncular belirtilen sınıf üzerinden açacakları karakterlerini direkt olarak 100. seviyeye çıkartabilme yetkisine sahip olacak. World of Warcraft: Legion çıkışını gerçekleştirdiği zaman ise tüm oyuncular için seviye sınırı 110’a çıkacakken, birçok farklı yenilik de göreceğiz.

World of Warcraft: Legion, 30 Ağustos 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.