World of Warcraft: Battle for Azeroth ile yapılacak PvP değişiklikleri detaylandırıldı

World of Warcraft: Battle for Azeroth ile yapılacak PvP değişiklikleri detaylandırıldı

Bir sürü yeni özellik, yeni paket ile birlikte bizlere sunulacak.

World of Warcraft için 14 Ağustos 2018 tarihinde çıkacak olan Battle for Azeroth genişleme paketi, çıkışı ile birlikte oyuna büyük değişiklikler de getirecek. Her zamanki gibi oyuna yeni raidler, zindanlar, ilerleme sistemleri ve daha fazlası ekleniyor. Hatta, zindanlar için bir alternatif olması beklenen yeni PvPvE Island Expedition da bulunuyor. World of Warcraft Battle for Azeroth genişleme paketi sadece bunlarla kalmıyor, PvP konusunda da büyük değişiklikler yapıyor. Bu değişiklikler arasında yeteneklerin tekrar elden geçirilmesi, War Mode isimli bir mod ve yeni ödül avcısı sistemi de bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

World of Warcraft Battle for Azeroth ile yapılacak PvP değişiklikleri detaylandırıldı

World of Warcraft Battle for Azeroth, PvP konusunda büyük değişiklikler yapacak

Yeni yetenek sistemi, daha fazla özelleştirme sunuyor. Bildiğiniz üzere Legion’da, Honor seviyeleriniz arttıkça yetenekler kazanıyordunuz. Fakat, World of Warcraft Battle for Azeroth ile, seviye atladıkça yeni yetenekler elde ediyorsunuz. Legion’da bir yetenek seçiminde 3 taneden 1 tanesini seçebiliyorken, yeni genişleme paketinde büyük bir yetenek havuzundan seçme imkanı bulunuyor. Bu da, karakterin özelleştirilmesi konusunda büyük bir yere sahip tabii.

World of Warcraft Battle for Azeroth genişleme paketi ile gelen War Mode modu, Blizzard ekibinin PvP’yi daha açık bir hale getirme çabası olarak tanımlanabilir. 20. seviyeden sonra kullanılabilir olan özelliği eğer açarsanız, sizin gibi War Mode oynamak isteyen diğer oyuncularla karşılaşıyorsunuz. Bu mod esnasında, PvP yeteneklerinizin tamamına erişiminiz oluyor. Ayrıca, bu özellik sayesinde tecrübe puanı kazanmanızı da olumlu olarak etkileyebiliyorsunuz.

Bazı War Mode özellikleri, yeni eklenen bölgelere özel olacak. Bu özelliklerden ilki, ödül avcılığı sistemi. Eğer belli bir miktar karşı tarafın oyuncularını öldürürseniz, Assassin özelliği kazanıyorsunuz. Bu da, %15 daha fazla hasar ve iyileştirme sağlıyor. Fakat ne kadar fazla adam öldürürseniz, diğer oyuncuların bölge haritasında o kadar fazla gözükme şansı elde edersiniz. Eğer bu oyuncular sizi öldürürse, Conquest puanları ve başka ödüller daha elde edecekler. Yeni bölgelerde ayrıca birtakım hava yardımları bulunacak. Bu hava yardımlarını, her iki taraf da elde etmeye çalışacak ve elde etmek için birbirleriyle kıyasıya savaşacaklar. Yani kısaca, oyunda gerçekten büyük değişiklikler ve yenilikler göreceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.