Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.06.2020

World of Tanks, 1.9.1 güncellemesini 11 Haziran 2020 tarihinde, yani dün yayımladı. Yeni güncelleme, gerçekçi bir Berlin haritası ekliyor. Bu haritada, 4 savaş bölgesi, detaylı bir şekilde hazırlanmış yerler ve hemen tanıyabileceğiniz tarihi binalar bulunuyor.

Bu yeni güncelleme, aynı zamanda yeni birkaç görsel özelleştirme ayarlarını da beraberinde getiriyor. Bu sayede, tankları ile dehşet dağıtan oyuncular, tanklarını daha fazla özelleştirip daha fazla gösteriş yapabiliyor. Bazı süslemeler önceden sadece bazı araçlara ve bazı ülkelere özeldi fakat bundan sonra herkese açık durumda.

Dahası da, World of Tanks 1.9.1 güncellemesi, Battle Pass’in 2. sezonu ile aynı zamanlarda çıkıyor. U.S. M48A5 ve Czechoslovak TVP T 50/51 adındaki 2 yeni tank da oyunda. Bu sezonun 45. aşaması geçildiğinde elde edilen hediyesi ise, Tier X araçlardan birisi için özel içerikler oluyor.

Ödüller, aynı zamanda Premium hesap günleri, kredileri, plan parçaları ve 2 yeni tip Bounty Equipment içeriyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.