Menü
https://leadergamer.com.tr/asus-strix-gtx-1080-ti-sli-8k/
Project Scorpio , World of Tanks 30 Nisan 2017 10:32

World of Tanks, Project Scorpio ile doğal 4K çözünürlükte çalışacak

Eminiz ki, World of Tanks oyuncuları bu habere çok sevinecektir.


PC, PlayStation 4, Xbox One ve Xbox 360 platformları için çıkışını gerçekleştirmiş olan World of Tanks, Microsoft sayesinde Project Scorpio için de çıkışını gerçekleştirecek. Yeni yapılan açıklamalara göre World of Tanks, Project Scorpio ile doğal 4K çözünürlükte çalışacak. Reddit üzerinde gerçekleşen bir soru-cevap etkinliği sırasında öğrenilen bu bilgi, birçok oyuncuyu da heyecanlandırmaya yetti. Çünkü oyuncular, geliştirici ekipten bu konuda bir açıklama gelmemiş olsa da, grafiklerin de iyileştirileceğini düşünüyor. Geliştiriciler, “Oyunumuza tam bir Project Scorpio desteği eklemeyi düşünüyoruz. Şu an doğal 4K çözünürlükte çalışıyor oyun ve mükemmel görünüyor.” diyor bu konu hakkında.

World of Tanks, Project Scorpio ile doğal 4K çözünürlükte çalışacak

Project Scorpio konsolunun en son fiyatı sızdırılmıştı ve bizler, “Geride bıraktığımız haftalarda sistem özellikleri açıklanan Project Scorpio, geçtiğimiz günlerde karşımıza bir perakendecide çıktı. Konsolun fiyatı henüz belli değil fakat birçok analist, bu konsolun 499 dolar veya 449 dolar olacağını düşünüyor. İşte bu analistler, haklı çıkıyor olabilir çünkü bahsi geçen perakendecide, Project Scorpio için fiyat da verilmişti. Sizlerin de aşağıdaki görselden görebileceği gibi konsol, 400 euro fiyat etiketi ile mağazaya eklenmiş. 400 euro ise şu an 430 dolar yapıyor. 430 dolar ise 1568 TL yapıyor. Ülkemiz için biraz yüksek bir fiyat olsa da, yurt dışı için uygun bir fiyat, oyuncular ve analistler tarafından beklenen bir fiyat olarak görünüyor.” demiştik bu konu hakkında.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör