Wonder Woman karakterinin God Killer kılıcı, gerçek hayatta tekrar yapıldı

Wonder Woman karakterinin God Killer kılıcı, gerçek hayatta tekrar yapıldı

Önce kalkanı yapılmıştı. Şimdi de sıra kılıcına geldi.

Daha önce, yeni God of War oyunundaki Kratos’un baltasını yapmış olan, Overwatch oyunundaki bazı karakterlerin silahlarını yapmış olan ve Karayip Korsanları filmindeki ikonik kılıçları yapmış olan Man at Arms: Reforged, yayımladıkları en yeni video ile Wonder Woman karakterinin God Killer kılıcını gerçek hayata taşıdılar. 2 Haziran 2017 tarihinde ülkemizde de vizyona girecek olan Wonder Woman filmi, bu God Killer kılıcını gördükten sonra bizlere daha çekici gelmeye başladı. Dilerseniz öncelikle bu kalkanın yapıldığı 20 dakikalık videoya bir göz atalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bahsettiğimiz film hakkında ise, “Amazon prensesi Diana Price, nam-ı diğer Wonder Woman dünyayı keşfetmek için tropik topraklarını geride bırakıp demir ve camın hüküm sürdüğü dünyamıza dalar. Birçok inanüstü yetenek ve kıvrak bir zekayla donatılmış olan güzel kahraman Cennet Adası’nın medeniyete açılan kapısı olacaktır. Wonder Woman’ın yönetmen koltuğunda Patty Jenkins oturuyor. Filmin senaryosunu Allan Heinberg ve Geoff Johns kaleme alırken filmin süper kahraman kadınını Batman vs Superman: Adaletin Şafağı filminde olduğu gibi yine Gal Gadot canlandırıyor. Filmin kadrosunda Connie Nielsen, Chris Pine, Robin Wright ve David Thewlis gibi başarılı isimler bulunuyor.” deniyor.

Wonder Woman karakterinin God Killer kılıcı, gerçek hayatta tekrar yapıldı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.