Wolfenstein Youngblood çıkış tarihi bir fragmanla paylaşıldı

Wolfenstein Youngblood çıkış tarihi bir fragmanla paylaşıldı

Wolfenstein Youngblood çıkış tarihi çok da uzak değil.

Uzun yıllardır bizlerle birlikte olan Wolfenstein serisi, her oyunu ile oyuncuların aklına farklı bir şekilde kazınmayı başarmış bir oyun. Aslında, başarısız diyebileceğimiz bir Wolfenstein oyunu mevcuttu. Akıllardan silinmiş, açık dünyası ile iddialı girişini mahvetmiş bir oyundu. Fakat, bahsini ettiğimiz oyun dışındaki Wolfenstein oyunları genellikle oyuncuların beğenisini fazlasıyla kazanmış baş yapıtlar haline gelmişti. Bethesda ekibi, Wolfenstein Youngblood çıkış tarihi ile birlikte bir resmi hikaye fragmanını bizlerle buluşturdu. Yani, akıllarımıza kazınmayı başarmış olan Wolfenstein serisi, Wolfenstein Youngblood ile devam ediyor. Hemen aşağıda, Wolfenstein Youngblood çıkış tarihi bilgilerinin de paylaşılmış olduğu resmi hikaye fragmanını sizlerle paylaştık. Önce, bu fragmanı izleyin, sonra da detaylara geçelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Wolfenstein Youngblood çıkış tarihi 26 Temmuz 2019 olarak belirtildi

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz, Bethesda tarafından Wolfenstein Youngblood çıkış tarihi bilgilerinin de paylaşıldığı fragman, bizlere oyun hakkında çok şey anlatıyor. Öncelikle, Wolfenstein Youngblood çıkış tarihi olarak 26 Temmuz 2019 tarihinin belirlenmiş olduğunun altını çizebiliriz. Daha sonrasında ise, hikayeden bahsetmekte fayda var. Bizlerle buluşmaya hazırlanan bu yapımda, 1980 yıllarına gidiyoruz. BJ Blazkowicz’in 2. Amerikan Devrim’ini ateşlemesinden 19 yıl sonrasını görüyoruz. Kısaca, Wolfenstein 2 The New Colossus’tan sonrası da denilebilir.

Oyunda, gelecek Blazkowicz neslini göreceğiz. Ana karakterimiz ise, BJ’in ikiz kızları olan Jess ve Soph’tan birini canlandıracağız. Konumuz ise, Nazi ordusu tarafından ele geçirilmiş olan Paris’te babamızı aramak olacak. Son olarak da, Wolfenstein Youngblood isimli yapımın, serinin ilk açık uçlu eşli oyun tecrübesi sunan oyunu olduğunu da belirtelim. Eğer bir arkadaşınız yoksa, size yapay zeka eşlik edecek.


Wolfenstein: Youngblood
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.