Menü
https://leadergamer.com.tr/pes-2018-almak-icin-10-sebep/

Wolfenstein II: The New Colossus için No More Nazis! videosu yayımlandı

Naziler Amerika’yı ele geçirdi. Manhattan’ı çorak bir toprağa dönüştürdüler.


Naziler Amerika’yı ele geçirdi. Manhattan’ı çorak bir toprağa dönüştürdüler. New Orleans’a duvar ördüler ve insanları ve evleri yakıp yıkarak şehri sistematik bir şekilde temizliyorlar. Yüzsüzce şehrin sokaklarında geziniyor, istedikleri yere gidiyor, istediklerini alıyor ve insanlara istedikleri şekilde davranıyorlar. Fakat bu BJ Blazkowicz’in Amerika’sı değil. Birleşik Devletler asla yıkılamayacak – özellikle BJ iş başında Direniş’i toplayıp ve devrimi ateşlerken. Wolfenstein II: The New Colossus’un son fragmanında Direniş’in Nazilere korku salışını izleyin. Eleştirmenlerin beğenisini kazanan birinci şahıs nişancı oyunu Wolfenstein: The New Order’ın devamı Wolfenstein II: The New Colossus 27 Ekim 2017’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için satışa çıkacak.

Wolfenstein II: The New Colossus için No More Nazis! videosu yayımlandı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör