Menü
https://leadergamer.com.tr/the-evil-within-2-ilk-gorseller/
Wolfenstein II: The New Colossus 12 Haziran 2017 11:13

Wolfenstein II: The New Colossus için ilk görseller yayımlandı

Wolfenstein II: The New Colossus için yayımlanan ilk görseller, oyunun ne kadar eğlenceli olacağını gösteriyor.


Bethesda ekibinin E3 2017 sunumu sırasında Wolfenstein II: The New Colossus duyuruldu ve şimdi de bu oyun için ilk görseller yayımlandı. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını yapacak olan bu oyun, 27 Ekim 2017 tarihinde piyasada olacak. Yapılan açıklamalara göre Wolfenstein II The New Colossus, direkt olarak Wolfenstein: The New Order için bir devam oyunu olacak. MachineGames tarafından geliştirilen bu oyun, id Tech 6 oyun motorunun da gücünü kullanacak. Naziler ile savaşacağımız bu oyunda, birçok farklı alana gideceğiz, en ikonik Nazi bölgelerine tanıklık edeceğiz.

Wolfenstein II: The New Colossus için ilk görseller yayımlandı

Oyun içerisindeki ana amacımız, Nazilerin elinden Amerikayı kurtarmak olacak. BJ Blazkowicz olarak oynayacağımız oyunda, ailemizi ve arkadaşlarımızı koruyacağız. Oyunun içerisinde, unutulmaz karakterlere sahip olan Anya, Caroline, Bombate, Set, Max Hass, Fergus ve Wyatt isimleri ile karşılaşacağız. Silahlar ise, bir önceki oyundaki gibi çeşitli olacak. Laserkraftwerk gibi silahlar, oyun içerisinde bizleri bekliyor olacak.

Peki, Wolfenstein II The New Colossus hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yayımlanan görseller hoşunuza gitti mi? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör