Menü
https://leadergamer.com.tr/battlegrounds-detayli-karakter-ozellestirme/

The Evil Within 2 ve Wolfenstein II: The New Colossus, Xbox One X konsolunda 4K desteğe sahip olacak

Xbox One X’in 4K desteğine sahip oyunlar her geçen gün artıyor.


Bethesda‘nın E3 2017 konferansında, The Evil Within 2 ve Wolfenstein II: The New Colossus adında iki yeni devam oyunu duyurdu. Yeni gelen bilgiler ışığında bu iki oyunun da, Microsoft‘un yeni konsolu Xbox One X‘te HDR ve 4K Ultra HD desteğine sahip olacağını öğrendik. Ancak bu iki oyunun da Xbox One X konsolunda, doğal 4K desteğine sahip olup olmadığını henüz bilmiyoruz.

Xbox One X The Evil Within 2

E3 2017 konferansında The Evil Within 2 ve Wolfenstein 2 The New Colossus duyurularından sonra oyunların, Xbox One X konsolu için herhangi bir desteğe sahip olacağı belli değildi. Microsoft‘un yaptığı açıklamaya göre konsolun desteğine sahip oyunları, “Xbox One X Enhancedlogosu olan oyunlardan anlayabileceğiz. Microsoft’un yeni konsolu, çıkışına az bir süre kala, konsolun desteğine sahip oyunlar listesini her geçen gün genişletiyor. Rakip konsol Playstation 4 Pro çıkalı yaklaşık bir yıl oldu ancak bu oyunlar için herhangi bir desteğe sahip olup olmadığı henüz açıklanmadı. The Evil Within 2, 13 Ekim 2017 tarihinde, Wolfenstein II: The New Colossus ise 27 Ekim 2017 tarihinde piyasaya sunulacak. Xbox One X konsolu ise dünya genelinde 3 Kasım 2017‘de satışa sunulacak.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR merakınız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Hasan Polat Editör