Menü
https://leadergamer.com.tr/playstation-store-spheroids/
The Witcher 3: Wild Hunt 7 Ocak 2017 13:49

Bu The Witcher 3: Wild Hunt modu sayesinde, oyunu tekrar oynamak isteyeceksiniz

Oyun deneyiminiz neredeyse bambaşka bir seviyeye taşınacak.


Rol yapma oyunları denince akla gelen ilk seri olan The Witcher’ın en yeni oyunu olan The Witcher 3: Wild Hunt, birçok oyuncu tarafından, bu güne kadar oynadıkları en iyi oyun olarak seçiliyor. Bu oyun, bu kadar güzel ödülleri de almayı kesinlikle hak ediyor bizce. Gerek grafik, gerek performans gibi göze hitap şeylerde bu oyunun üstüne yok. Senaryo, derinlik ve oynanış deseniz, ona ayrı bir haber yapmak lazım. Bu kadar güzel bir oyunun, nasıl bir kusuru olabilir peki? Hemen söyleyelim, kullanıcı arayüzü. Oyun o kadar başarılı ki, zaman zaman keşke şu kullanıcı arayüzü, oyun ekranını bu kadar kapatmasa diyoruz. Şimdi tanıtacağımız mod ise, bu arayüzü tamamen kaldırıyor ve sadece ihtiyacınız olduğu zaman sizlere gösteriyor.

The Witcher 3: Wild Hunt

Birazdan bahsedeceğimiz bu mod, Wasteland Ghost tarafından geliştirildi ve modun adı, Friendly HUD. Bu mod, oyun ekranında oldukça önemli değişiklikler yapıyor. Hemen aşağıdaki videodan modun görüntülerine ulaşabileceksiniz fakat önce biz bir açıklama yapalım dilerseniz. Bu The Witcher 3: Wild Hunt modu ile, oyunda boş boş dolaştığımız zamanlarda ekranda hiçbir şekilde arayüz, yazılar filan bulunmuyor. Çünkü boş boş gezerken, o yazılara neden ihtiyacımız olsun ki? Görev işaretleri ise, tek bir tuşa basarak aktif ediliyor ve dilediğiniz zaman ekrandan onu da kaldırabiliyorsunuz. Bu görev işaretlerini de yukarıdaki görselden görebilirsiniz zaten. Savaşa girdiğiniz zaman ise, eşyalarınız ve canınız gibi önemli istatistiklerin arayüzü oyunda beliriyor. Ayrıca birçok kullanışlı kısayol da bu mod ile oyuna ekleniyor.

Yukarıdan videosunu izleyebileceğiniz bu The Witcher 3: Wild Hunt modu, aslında uzun zamandır piyasada olan bir mod fakat, okuyucularımızın gözünden kaçmış olabilir diye tekrar küçük bir haber hazırlamak istedik. Dilerseniz modun sayfasına, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizim anlatmaya gücümüzün yetmeyeceği onlarca farklı özellik de bu mod ile gelecek, görmeniz gerek.

Kaan GEZER Editör