The Witcher 3: Wild Hunt’a Ansel desteği geliyor!

The Witcher 3: Wild Hunt’a Ansel desteği geliyor!

The Witcher 3: Wild Hunt, Ansel teknolojisine kavuşmak için gün sayıyor.

CD Projekt Red tarafından geliştirilen The Witcher 3: Wild Hunt, grafikler açısından son yılların en iyi oyunu dersek sanırım abartmış olmayız. Her ne kadar bu grafikler oyundan aldığımız FPS yönünden dezavantaj oluştursa da bizce buna fazlasıyla değer! Oyunun satış rakamları da aynı şeyi söylüyor. Oyunun grafiklerinden etkilenmiş olanlara müjdeli bir haberimiz var. Nvidia Ansel teknolojisi, 15 Ağustos 2016 tarihinde The Witcher 3: Wild Hunt için kullanılmaya başlanacak!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

wi

Nvidia Facebook sayfasından doğrulanan bu duyuruyla oyun, oyun severler için daha da renkli hale gelecektir. Ansel teknolojisiyle oyunu durdurup 360 derece fotoğraflar çekebilmek mümkün hale gelecek! Dahası, istediğiniz sahneleri yakalayıp filtreleme yapabilecek ve çok yüksek çözünürlüklü HDR görüntüleri farklı formatlarda yayımlayabileceksiniz. Nvidia Pascal mimarisinin tamamen desteklediği bu özellik sayesinde oyunda en zor anları bile kolayca kaydedip paylaşabileceksiniz. Ansel teknolojisini destekleyen tüm kartları görmek için şu adresi kullanabilirsiniz.

19 Mayıs 2016 tarihinde çıkan oyun, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarını destekliyor. Hearts of Stone ve Blood and Wine adında iki ek paketi bulunan oyun, yakın zamanda bütün ek paketleri içeren Game of the Year versiyonuyla karşımıza çıkacak. Lafı fazla uzatmadan sizleri Ansel teknolojisiyle çekilmiş görüntülerle baş başa bırakalım.

wi3 wi4 wi5

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.