Windows 8.1’de yeni gelişmeler var.

Windows 8.1’de yeni gelişmeler var.

Yazılım devinden isim değişikliği!

Yazmış olduğum haberin kaynağı  ilk olarak ZDNet-Mary Jo Foley tarafından dile getirilmişti ki; sonrasında The Verge‘ün kaynaklarından alınmış olan bilgiyle de doğrulandı. Ancak, şu anda Windows haber hakkında resmi bir açıklamada bulunmadı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Haberin içeriği Windows’un yapacak olduğu “Windows Blue” güncellemesinin “Windows 8.1” adıyla kullanıcılara sunulacağı .

Yani Microsoft’un servis paketleriyle henüz sunmuş olamadığı bir takım çeşitli yenilikleri beraberinde getirmesi beklenen “Windows Blue”nun adını “Windows 8.1” ile değiştirmesi an meselesi.

windows8.126 – 28 Haziran tarihlerinde San Francisco’da düzenlenecek BUILD konferansında bu güncellemenin de tanıtılması bekleniyor. Güncellemenin herkese açık ön izleme sürümü bu tarihler de kesinlikle yayınlanacak fakat, BUILD konferansının kontenjanın aylar öncesinden dolduğu bilinen konferansta Microsoft’un beklenen  güncelleme dışındada diğer yazılım ve servis paketleriyle ilgili yenilikleri de yayınlanması beklenmekte.

Windows merakla beklenen Windows 8.1 güncellemesiyle birlikte neler sunacağı ilerleyen dönemlerde hep birlikte göreceğiz.

Yeni gelişmelerle sizlerleyiz.

Bizimle kalın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.