Windbound çıkış tarihi Deep Silver tarafından bir fragmanla paylaşıldı

Windbound çıkış tarihi Deep Silver tarafından bir fragmanla paylaşıldı

Windbound, en sevilen hayatta kalma oyunlarına benzer bir yapıda.

Deep Silver ekibi tarafından bugün yeni oyunları Windbound duyuruldu. Windbound duyurusu ile birlikte, aynı zamanda PC platformu için çıkış tarihi de oyuncularla paylaşıldı. Her ne kadar yen duyurulsa da, görünüşe göre çok beklemeyeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Windbound hakkında Deep Silver tarafından verilen çıkış tarihi bilgilerine göre oyun PC platformu oyuncuları ile 28 Ağustos 2020 tarihinde buluşacak. Dahası da, oyun için bir de fragman yayımlandı. O fragmanı da haberimizin en sonunda bulabilirsiniz.

Windbound’un nasıl bir oyun olduğunu merak ediyorsanız, ondan da bahsedelim. Oyun, hayatta kalma türünde karşımıza çıkacak. Oyuncular keşif yaparken, bir yandan da avlanmaya çalışacak. Tabii, kendi botlarını yapma şansı da sunulacak. Doğal olarak bununla birlikte aynı zamanda ucu bucağı görünmeyen sularda yelken açmak gibi bir özellik de yer alıyor.

Dahası da, eğer oyunu severseniz ve tekrar başlamak isterseniz, oyun bu konuda da oyuncuları sevindiriyor. Çünkü, yeniden başladığınızda sizi daha farklı bir dünya bekliyor. Bu da, sizin daha farklı bir bot yapmanız, daha farklı adımlar atmanız, sıfırdan oynuyormuş gibi hissetmenize sebep oluyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.