Menü
https://leadergamer.com.tr/battlefield-1-premium-denemeleri/
Wild West Online 10 Temmuz 2017 17:04

Wild West Online için ilk oynanış videosu yayımlandı

Karşımıza, Red Dead başlığı taşımayan bir batı oyunu var. Hem de, konsollar için değil, PC için!


Rockstar Games, bu güne kadar hiçbir Red Dead oyununu PC için çıkartmadı. Henüz çıkışını gerçekleştirmemiş olan Red Dead Redemption 2 ise sadece PlayStation 4 ve Xbox One için çıkmaya hazırlanıyor. Bu yüzden, oyuncular oldukça üzgün. Çünkü Red Dead serisi, vahşi batı oyunlarının belki de en etkilisi idi. Fakat şimdi, PC oyuncularının imdadına, bir MMO oyunu koşuyor. Bu oyunun adı Wild West Online ve bu oyun daha önce birkaç kez de karşımıza çıkmıştı. Hatırlayacak olursanız, Far Cry 5 veya Red Dead Redemption 2 oyununa ait bir görsel sızdırılmıştı. Oyuncular, bu görseldeki vahşi batı ögelerine aşık olmuştu. İşte o görsel, Wild West Online oyununa aitti. İşte bugün de Wild West Online için ilk oynanış videosu yayımlandı.

Wild West Online için ilk oynanış videosu yayımlandı

612 Games ve WWO Partners tarafından ortaklaşa geliştirilen ve dağıtılacak olan bu oyun, 2017 senesinin sonlarına doğru, sadece PC platformu için çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Oyun içerisinde PvP aktiviteleri, PvE aktiviteleri, kaynak toplama, harita keşfi gibi klasik açık dünya oynanış ögeleri de bulunacak. Sizlerin de aşağıdan izleyebileceği oynanış videosunda ise öncelikle karakter yaratma ekranını görüyoruz. Oynanış görüntülerinin ilk dakikalarında ise, oyunda hem TPS, hem de FPS modunun olduğunu görüyoruz. Bu görüntüler ardından, oyunun geliştiricileri, bir gazete tablosuna doğru yürüyor ve buradan günlük gazete okuyabiliyoruz. Bu sayede, oyun dünyasında nelerin döndüğünü görebiliyoruz.

Oyunun geliştiricisi, bu gazete serüveni sonrasında, bir kıyafet dükkanına giriyor ve kıyafetlerini değiştiriyor. Kıyafet değiştirme ekranını ne yazık ki göremiyoruz. Oyuncu, ardından köyün HUB alanına gidiyor. Bu alanda, NPC kişiler ile konuşabiliyoruz, görev alabiliyoruz veya diğer çevrim içi oyuncular ile etkileşime geçebiliyoruz. Bu anlardan sonra ise videonun heyecanlı anları başlıyor. Çünkü videoda izlediğimiz oyuncu, bir arkadaşı ile buluşup, aksiyona dalıyor. Arananlar listesinden, birkaç oyuncuyu öldürmeye çalışıyoruz.

Açıkçasını soracak olursanız, oyun her ne kadar güzel gözükse de, birçok MMO oyununun problemini yaşıyor: Kalitesiz görünen bir oynanış. Her ne kadar tüm bunlar bir alfa görüntüsü olsa da, Wild West Online geliştiricileri, öyle dev gibi şirket değil. Bu yüzden, beklentilerinizi yüksek tutmamaya çalışın. Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör