Westworld dizisinden The Last of Us Part II projesine bir transfer

Westworld dizisinden The Last of Us Part II projesine bir transfer

Acaba hangi karakteri oynayacak bu yetenekli oyuncu?

Westworld dizisindeki Elsie Hughes rolü ile şu sıralar bayağı bir popüler olan Shannon Woodward, Twitter üzerinden paylaştığı bir gönderi ve görsel ile The Last of Us Part II projesine dahil olduğunu duyurdu. Sony ve Naughty Dog iş birliğinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsolları için geliştirilen The Last of Us Part II, PlayStation Experience 2016 sırasında duyurulmuştu ve karakter olarak da sadece Ellie ve Joel ikilisini görebilmiştik. Bu yüzden Shannon Woodward, bu projede tam olarak ne yapıyor, henüz bilemiyoruz ve ne yazık ki tahmin de edemiyoruz.

Paylaşılan bu gönderide, Shannon Woodward’ın  giydiği kıyafete bakacak olursak, ve tabii ki gönderi metnini okuyacak olursak, kendisi bir oyuncu olarak yer alacak bu proje içerisinde. Yani arka plan bir işte görmeyeceğiz kendisini. Bunu söylememizin nedeni, Shannon Woodward’ın daha önce farklı projelerde yapımcı olarak da görev alması idi. Fakat The Last of Us Part II projesinin mutfak ekibi bizce oldukça yeterli ve deneyimli.

Westworld dizisinin popüler oyuncusu, oyuncular tarafından merakla beklenen bu oyuna neler katacak, henüz bilemiyoruz fakat farklı bir havaya sahip olacağına eminiz bu karakterin. Oyundan bahsetmek gerekirse de, oyunun henüz bir çıkış tarihi veya oynanış videosu bulunmuyor. Çıkış tarihi için henüz erken gibi hissetsek de, E3 2017 sırasında küçük bir oynanış videosu da görmeyi isteriz aslında.

Westworld dizisinden The Last of Us Part II projesine bir transfer

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, en iyi Xbox One oyunları listemize ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın