Werewolf The Apocalypse Earthblood için detaylı oynanış videosu yayımlandı

Werewolf The Apocalypse Earthblood için detaylı oynanış videosu yayımlandı

Oyunun keşif, gizlilik ve aksiyon özelliklerine değiniliyor.

NACON ve Cyanide ekipleri tarafından Werewolf The Apocalypse Earthblood için 6 dakikalık detaylı bir oynanış videosu yayımlandı. Oyunun basın bültenine göre bu haberimize konuk olan oynanış videosu, bizlere oyundaki mekanikleri gösteriyor. Oyunun keşif, gizlilik ve aksiyon kısımlarını, bu detaylı oynanış videosunda görebiliyoruz. Dilerseniz, öncelikle sizleri bu oynanış videosu ile baş başa bırakalım, sonra da detaylardan bahsedelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Werewolf The Apocalypse Earthblood için detaylı bir oynanış videosu yayımlandı

Werewolf The Apocalypse Earthblood, bizlere bir aksiyon ve RPG oyunu olarak hazırlanıyor. Oyunun neler sunduğu, “Yıkıcı öfkesinin kontrolünü yitirdikten sonra gönüllü olarak sürgüne gönderilmeyi seçen güçlü bir Garou olan Cahal’sın. Kurda veya devasa korkunç canavar Crinos’a dönüşebilirsin. Doğa Ana Gaia’ya saygısızlık edenleri cezalandırmak için insan, kurt ve Crinos olmak üzere üç formda ve bunların güçlerinde ustalaşmalısın. Fakat en büyük düşmanın da sensin; öfkeni kontrol edemezsen kendini bir kez daha yok edebilirsin…

Her formun kendi avantajları bulunuyor: Kurt, etrafta fark edilmeden gezebilir; bir insan olan Cahal, diğer insanlarla etkileşime geçebilir ve Werewolf da öfke saçarak düşmanlarını paramparça edebilir. Bu öfke, senin hem en büyük silahın hem de en büyük zaafın… Kendini kanıtlama ve kan peşinde olan Cahal, Garou’nun, gezegeni harap eden bir ruh olan Wyrm’ın hizmetindeki güçlü petrol şirketi Endron’a karşı verdiği büyük savaşta kilit rol oynuyor.” şeklinde anlatılıyor. Oyun, sınırlı bir süre boyunca Epic Games Mağazası’na özel olarak çıkış yapacak. 4 Şubat 2021 tarihi ile birlikte oyuncuların beğenisine sunulacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.