Compulsion Games, We Happy Few çıkış sonrası içerik planını açıkladı

Compulsion Games, We Happy Few çıkış sonrası içerik planını açıkladı

Ücretsiz içerik güncellemelerini kim sevmez ki?

Contrast ile oyuncuları etkilemeyi başaran ve We Happy Few konsepti ile beğeni toplayan Compulsion Games, oyuna dair açıklamalarda bulundu. Geliştiriciler tarafından yapılan duyuruya göre, oyunun çıkışından sonra pek çok ücretli ve ücretsiz içerik oyunculara sunulacak. Ek senaryo bölümleri ve sandbox modu geliştiriciler tarafından bu içeriklerden bazıları olarak belirtiliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

We Happy Few, çıkışının ardından pek çok yeni içeriğe kavuşacak.

Bu Cuma günü çıkışını gerçekleştirecek olan We Happy Few, çıkışını takip eden içerik güncellemeleri ile desteklenecek. Bu güncellemelerin getirdiği ilk özellik ise, pek çok oyuncunun beğenisini toplayacağı düşünülen sandbox modu. Sandbox, oyunun bütün özelliklerini istediğiniz gibi değiştirebildiğiniz sonsuz bir mod olarak tanımlanıyor. Aslında bunun oyunun ilk tanıtıldığı haline oldukça yakın olduğunu söyleyebiliriz. 2016 yılında erken erişime açılan oyun, şu anda sahip olduğundan çok daha farklı bir yapıdaydı.

Geliştiriciler, oyunun gelişim süreci sırasında farklı bir yola dönerek sabit bir hikaye anlatımı üzerinden ilerlemeyi tercih ettiler. Oyunun bir akışa sahip olması ve yapı üzerinden ilerlemesi, konsepti sunmak için daha uygun olarak görüldü. Bunun yanı sıra, oyuncuları We Happy Few’in sunabileceği imkanlardan mahrum bırakmamak isteyen Compulsion Games sandbox modunu ücretsiz olarak sunuyor. Eğer şu anki akışa sahip yapısı diyerek oyun hakkında neyi anlatmaya çalıştığımızı fark etmediyseniz, duyuru videosunu izlemeniz yeterli olacaktır.

Oyundaki her şeyi istediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz.

Sandbox modu ile dünyanın genişliğinden tutun bu dünyanın ne kadar ölümcül olduğuna kadar pek çok parametre sizin kontrolünüzde olacak. Sahip olabileceğiniz yiyecekler ve çok daha fazlasını daha oyun başlamadan önce ayarlayabileceksiniz. Hatta tüm bunların yanı sıra, tanıtım videolarında ve erken erişimde gördüğünüz korkutucu polislerden birini canlandırmanız bile mümkün. We Happy Few’in bu konuda hiçbir sınır tanımayacağını söyleyebiliriz.

Ücretsiz sandbox modunun yanı sıra, We Happy Few season pass de oyunculara sunulacak. Sezonluk geçiş sahipleri, oyunun hikayesine dair çok daha fazla ilerleme kaydetme imkanı yakalayacaklar. Ek hikaye bölümleri oyunu çok daha rahat anlamanızı ve hikayesini kavramanızı sağlayacaktır. Sezonluk geçiş şimdilik yalnızca Deluxe Edition sahiplerine sunulsa da, oyun çıkışını gerçekleştirdikten sonra bütün oyuncular için ayrıca satın alınabilir hale gelecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

We Happy Few
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.