Watch Dogs’da Türkçe dil seçeneği mi olacak?

Watch Dogs’da Türkçe dil seçeneği mi olacak?

Dil seçenekleri arasında gördüğümüz doğru mu?

Korsan oyuna karşı olduğumuzu, her şekilde orijinal oyun alımını desteklediğimizi ve ülkemizin oyun piyasasının genişlemesini istediğimizi belirterek habere başlamak istiyorum. Biraz günah çıkarma gibi oldu farkındayım ama LGM‘i olarak yine inanılmaz bir şey keşfettiğimizi düşünüyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Öyle yada böyle SKIDROW deyince herkesin aklında; oyunları çıkış tarihlerinden önce piyasaya süren bir organizasyon geliyor. SKIDROW birkaç dakika önce yayınladığı yeni haberde ilerleyen günlerde Watch Dogs‘un bilgisayar demosunu sitesine ekleyeceğini duyurdu. Demo versiyonunu önce oynayabilecek olmak bizi biraz olsun sevindirse de daha sevindirici bir şey var: Oyunda yer alan dillerin arasında TÜRKÇE olması.

watchdogslanguageDemonun resmi olmaması bizi kesin konuşmaktan alı koyan en önemli unsur. Yanlışlık TR yazmış olabileceklerini düşünsekte dünya üzerinde TR olarak kısaltılabilecek iki dil var: Türkçe, Türkmence. Gördüğümüz andan beri yerimizde duramadığımız bu haberi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Umarız resmi demo açıklandığında da TR ibaresini görürüz. Fakat bunun olma olasılığı da bir o kadar düşük ama bunun düşüncesi bile güzel!

Bizimle kalın ilk siz öğrenin!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.