Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.09.2020

Günümüzün merakla beklenen oyunlarından biri olan Watch Dogs Legion için yepyeni bir fragman yayımlandı. Yayımlanan fragman, Watch Dogs Legion isimli bu yapımın Gamescom 2020 etkinliklerinde en iyi aksiyon macera oyunu ödülü alması şerefine paylaşıldı. Öncelikle, sizleri hemen aşağıda sizlerle de paylaştığımız Watch Dogs Legion Welcome to London fragmanını izlemeye davet edelim, sonra da devam edelim.

Watch Dogs Legion Welcome to London fragmanı çıktı

Eğer sizlerle paylaştığımız Watch Dogs Legion Welcome to London’u izlediyseniz, konuyla ilgili detaylardan bahsedebiliriz. Videonun açıklama kısmında, “NVIDIA ışın izleme ve DLSS ile geliştirilmiş Watch Dogs Legion’ın güzel dünyasını, PC’de GeForce RTX ile keşfedin. Büyük bir kentsel açık dünyayı keşfedin ve Londra’nın ünlü bölgeleri Battersea, Camden, Southwark, Brixton, Chinatown, Soho, Westminster, Londra şehrini ziyaret edin.” şeklinde bir açıklama yer alıyor. Ayrıca oyun Xbox Series X, Xbox One, PS5, PS4, PC ve Stadia üzerinde 29 Ekim 2020 tarihinde çıkacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.