Watch Dogs Legion Update 1 oyuncularla buluşuyor

Watch Dogs Legion Update 1 oyuncularla buluşuyor

Bir sürü içeriği de beraberinde getiriyor.

Ubisoft, Watch Dogs Legion Update 1 güncellemesinin gün içerisinde oyuncularla buluşacağını söyledi. Xbox One, Xbox Series X ile Xbox Series X, PS4, PS5 ve PC platformlarında oyunu oynayan oyuncular için bu güncelleme mevcut. Beraberinde ise bir sürü içeriği getiriyor. Oyunda yapacak bir şeyleriniz kalmadı gibi düşünüyorsanız, tekrar başlamak için tam zamanı denilebilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Watch Dogs Legion Update 1 neler getiriyor?

Yeni bir kahraman karakter olan Mina Sidhu, bu güncelleme ile birlikte oyuncularla buluşuyor. Bir aralar denek olan Mina Sidhu, artık zihin kontrolünün gücünü kullanıyor ve Zihin Kontrol Cihazı OMNI Optik ile düşmanın tam kontrolünü ele geçirebiliyor. Ayrıca yakındaki düşmanları etkileyebilecek bir Zihinsel Patlama ile de donatılmıştır. Bunun dışında, tek oyunculu mod için DedSec hikaye görevi olan Swipe Right geliyor. Bu yeni tek oyunculu görevde DedSec, Londra’daki birisinin Mısırlı bir bakanla, parasıyla şiddet yanlısı isyancıları finanse edecek olan ülkenin eski eserlerini satması için komplo kurduğunu keşfeder.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bunlar dışında DJ ve ilk müdahaleci de oyuna ekleniyor. Pickpocket, Second Wind, Wanted, Hoarder ve Stuntman yetenekleri de oyuna eklenenler arasında. Online mod için ise Dysfunction, Meltdown ve Repossession adında 3 görev daha ekleniyor. Yeni 5 adet daha tek takılabileceğiniz görev bulunuyor artık. Ayrıca, 2 adet yeni Guardian Drone ve Point Defense Drones adında araç da oyuna eklendi. Artık bundan sonrası da, sizin tadını çıkarmanıza kalmış.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.