Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.09.2020

Ubisoft ekibi, kafa karışıklığı olmaması için Watch Dogs Legion PS5 çıkış tarihi bilgilerini ayrıca belirtti. Bu haberimizde, normal şartlarda Xbox One, PlayStation 4 ve PC  için 29 Ekim 2020 tarihinde, Xbox Series X ve Xbox Series S için ise 10 Kasım 2020 tarihinde çıkacak olan yapım, PS5 konsolu için de farklı bir tarihte çıkacak.

Watch Dogs Legion PS5 çıkış tarihi 12 Kasım 2020

Ubisoft ekibi, “PlayStation 5, oyuncuların Watch Dogs: Legion’da canlı, hareketli, yakın gelecekteki Londra’yı deneyimlemelerine izin verecek. PlayStation 5’teki ışın izleme özelliği ile muhteşem 4K çözünürlük kalitesinde, oyuncuları dijital ekranlar, hologramlar ve neon ışıklarla dolu bir şehre sürükleyecektir. Watch Dogs Legion, Londra’yı geçen arabalarla, konuşan yayalarla ve yukarıda uçan dronlarla canlandırmak için Tempest 3d Audiotech’ten yararlanacak ve şehrin dört bir yanındaki oyun deneyimini geliştirecek. Ultra Yüksek Hızlı SSD ile Watch Dogs Legion, bekleme sürelerini önemli ölçüde azaltacak ve yüksek hızlarda sürüşü ve Londra genelinde hızlı seyahat etmeyi gerçekten sorunsuz bir geçiş deneyimi haline getirecektir. Adaptif tetik özelliği, oyuncuların ellerine özel olarak ayarlı tepkilerle yüksek gerilimli anların hissiyatını yükseltir.” şeklinde oyunun PS5 sürümü ile ilgili bilgi verdi.

Eğer Watch Dogs Legion PS5 dijital sürümünü oynamak isterseniz 12 Kasım 2020’den itibaren oyunu oynayabileceksiniz. Fakat oyunun kutulu sürümünü almak isterseniz, biraz daha beklemeniz gerekecek. Eğer Watch Dogs Legion kutulu olarak alıp oynamak istediğiniz bir yapımsa, 24 Kasım 2020 tarihinden itibaren mevcut olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.