Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 14.03.2021

Ubisoft, Watch Dogs Legion için gelecekteki bir güncelleme ile platformlar arası oyun desteğinin getirileceğini duyurdu. Yani, Watch Dogs Legion çapraz platform desteğine sonunda kavuşmuş olacak. Bu özellik sayesinde oyuncular, farklı platformlardaki arkadaşlarıyla oyunu oynayabilecekler. Duyuruyu Twitter hesabı üzerinden yapan Ubisoft, Watch Dogs Legion oyuncularını sevindirdi. Ancak, PC oyuncuları için ufak bir kötü haberimiz var.

Watch Dogs Legion için çapraz platform desteği geliyor

Ne yazık ki, çevrim içi modun PC platformunda ne zaman yayımlanacağına dair hala bir bilgi yok . Muhtemelen Ubisoft, çevrimiçi mod PC platformunda da kullanılabilir olduğunda, çapraz oyun yamasını yayımlayacak. Diğer bir kötü ihtimal de var. Ubisoft, PC oyuncuları için çapraz oyun desteği sağlamayacak. PC oyuncuları, konsoldaki arkadaşlarıyla beraber oyunu oynayamayacaklar. En azından, bir süre için böyle olabilir. Konuyla ilgili resmi açıklama, mutlaka yapılacaktır.

Watch Dogs Legion’da oyuncular, oyun içindeki her karakteri oynayabilir. Oyuncular, her karaktere özel benzersiz yetenekleri geliştirebilir, aralarından seçim yapabilecekleri çok çeşitli karakterlerden oluşan bir takım oluşturabilirler. Ek olarak, oyuncular Watch Dogs Legion deneyimlerini gelişmiş araçlar, benzersiz kıyafetler ve ikonik maskeler ile özelleştirebilirler. Ayrıca oyuncular, yepyeni bir yakın dövüş sistemi sayesinde Stealth Cloak, Spiderbot, Micro-Missile Launcher ve Electro Fist gibi teknolojik araçlarının seviyelerini yükseltebilir ve bunları konuşlandırabilirler. PC oyuncularının bir kulağı, çevrimiçi mod desteği için Ubisoft’ta olmalı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.