Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.10.2020

Merakla beklemekte olduğumuz Watch Dogs Legion hakkında bol bol içerik Ubisoft ekibi tarafından paylaşıldı. Watch Dogs Legion hikaye fragmanı ve hemen ardından da oyunun çıkışından sonra bizlere sunulacak olan içeriklerden bahsedildi. Çıkış sonrası içeriklerden bahsedeceğiz fakat öncelikle, hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz yeni hikaye fragmanına göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Watch Dogs Legion hikaye fragmanı ve çıkış sonrası içerikleri detaylandırıldı

29 Ekim 2020 tarihinde PC, Stadia, PS4 ve Xbox One platformlarında yer edinecek olan Watch Dogs Legion, bizlere bol bol da içerik sunacak. Ubisoft ekibi, oyunun çıkışından sonra, 3 Aralık 2020 tarihinde oyunun tek ve çok oyunculu moduna yeni içerikler getireceğinden bahsetti. Sözü verilen içerikler şu şekilde:

Watch Dogs: Legion çok oyunculu mod için gelecek olan içerikler:

  • Oyuncuların dört oyuncuya kadar arkadaşlarıyla birlikte takım kurabilecekleri, Londra şehrini keşfedebilecekleri ve yan etkinliklere katılabilecekleri “serbest dolaşım sunan bir açık dünya”
  • Yeni koop oynanış mekaniklerini kullanan ve oyunculara mükemmel takımı seçme fırsatı veren iki ila “dört oyuncu için yeni ortak görevler”
  • Takım çalışması ve verimlilik gerektiren dört oyunculu koop “Taktiksel Operasyon görevleri”
  • İlk “Oyuncuya karşı Oyuncu” (PvP) modu, dörtten sekiz oyuncunun silahlı örümcek robotları kontrol ettiği, heyecanlı ve herkesin tek başına bir ölüm maçında yarıştığı “Spiderbot Arena”

Watch Dogs: Legion tek oyunculu mod için gelecek olan içerikler:

  • Yeni yeteneklere sahip yeni karakterler
  • Yeni görev içeriği
  • “Yeni Oyun +” oyun modu

Watch Dogs Legion sezon kartını satın alırsanız, orijinal yapımdan Aiden Pearce ve 2. oyundan Wrench hem tek hem de çok oyunculu modda kullanılabilir olacak. Dahası da, bunlar Watch Dogs Legion – Bloodline ile gelecek. Bunlara ek olarak Watch Dogs Legion – Bloodline ile şunlar da gelecek:

  • Assassin’s Creed® ile birlikte gerçekleştirilen ortak bir çalışmanın sonucu ve Assassin Order’ın bir üyesi olan Darcy
  • Başkalarının zihinlerini kontrol etme yeteneğine sahip, insanüstü deneylere maruz kalmış biri olan Mina
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.