Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.03.2021

Bugün Ubisoft, Watch Dogs Legion isimli yapımlarının 25-29 Mart tarihleri arasında Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC için Epic Games Store ile Ubisoft Store’da ücretsiz olarak hafta sonu boyunca oynanabileceğini duyurdu. Ek olarak, ön yükleme yarın açılacak. Watch Dogs Legion içerisindeki yakın gelecek Londra’sında bulunan her karakter hem tek oyunculu hem de çevrim içi modlarda Ücretsiz Hafta Sonu Denemesi sırasında örgütlenip oynanmaya hazır olacak.

Watch Dogs Legion hafta sonu boyunca tamamen ücretsiz olarak tecrübe edilebilecek

Oyuncular, yerel barlarda dart oynamak ve çıplak el boksu dövüşlerine katılmak gibi tüm açık dünya etkinliklerine göz atabilecek ve aynı zamanda Londra Şehri ve Lambeth de dahil olmak üzere sekiz ilçenin yarısını keşfedebilecekler. Ayrıca oyuncular, Skye Larsen görevine kadar oyunun hikayesinde ilerleyebilecekler. Mücadeleye devam etmek isteyen oyuncular, oyun ilerlemelerini kaydedecek ve Watch Dogs Legion ile sezon kartı için belirli platformlarda indirimlerin keyfini çıkaracaklar.

Önümüzdeki günlerde bulunan fırsatlar:

  • Xbox: 23 Mart – 15 Nisan 2021 tarihleri arasında Standart ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 indirim.
  • PlayStation: 24 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında Standart ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve sezon kartında yüzde 25 indirim.
  • Windows PC için Ubisoft Store: 18 Mart – 9 Nisan 2021 tarihleri arasında Standart, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve de sezon kartında yüzde 25 indirim.
  • Windows PC için Epic Games Store: 25 Mart – 8 Nisan 2021 tarihleri arasında Standart, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve sezon kartında yüzde 25 indirim.
  • Stadia: 25 – 29 Mart 2021 tarihleri arasında Standart, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve sezon kartında yüzde 25 indirim.

Ayrıca Ubisoft, tüm Watch Dogs: Legion oyuncuları için ücretsiz çıkış sonrası içeriğin kullanılabilirliğinin yanı sıra tek oyunculu ve çevrim içi modlarda sezon kartı sahiplerine sunulan yeni, özel içeriği ayrıntılı olarak açıkladı.

Tüm Watch Dogs Legion oyuncularının erişebileceği çıkış sonrası içerik aşağıdakileri içerir:

  • 23 Mart 2021: Takım çalışması ve verimlilik gerektiren ilk Taktik Operasyonu Leader of the Pack, Watch Dogs Legion’ın çevrim içi modunda oynanabilir. Bir ihbarcı ile birlikte çalışan DedSec, Urban Drone Warfare’e gelişmiş kovan-zihin tabanlı yapay zekayı getiren ölümcül bir girişimi ortaya çıkarır. Programı durdurmak için acele etmeliler. Olayın merkezinde de gizli ve korkunç bir tehdit keşfedecekler.
  • Mayıs 2021 ayının sonlarında oyuncular iki yeni PvP moduna erişebilecek: Extraction ve hayranların favorisi Invasion ve ayrıca yeni Taktik Operasyonu Project Omni Watch Dogs Legion çevrim içi moduna gelecek. Project Omni, yoğun ve zorludur. Londralıların optik cihazlarının beyinlerini neden olumsuz etkilediğini anlamak için gizli bir projeye sızmak adına dört kişilik bir ekibe ihtiyaç duyulacak.

Sezon kartı sahipleri için:

  • [Nisan 2021 sonu], insanüstü deneylerin konusu ve insanların zihnini kontrol etme yeteneğine sahip olan Mina, yeni bir görevle birlikte oyuna eklenecek.
  • [Haziran 2021 sonu], tek oyunculu hikaye ile çevrim içi olarak oynanabilecek olan orijinal Watch Dogs oyunundan Aiden Pearce ile Watch Dogs 2’den Wrench’i içeren yeni hikaye bölümü Watch Dogs: Legion – Bloodline oyuna gelecek.
  • [Ağustos 2021], Assassin’s Creed’den Assassin Order’ın bir üyesi olan Darcy, yeni görevlerin yanı sıra yeni bir oynanabilir karakter olarak çıkacak.

Watch Dogs Legion hafta sonu boyunca tamamen ücretsiz oynanabilecek

Watch Dogs: Legion’da Londra bir çöküş ile yüzleşiyor. Çalkantılı bir Londra’nın artan huzursuzluğunun ortasında, Zero-Day adında kimliği belirsiz bir varlık, Londra’daki düzenli bombalamalar için gizli yeraltı direniş grubu DedSec’i suçladı. Sonrasında, Londra’nın her bir köşesinden gelen suçlu fırsatçılar yetki sahibi oldu ve yenik bir hükümetin bıraktığı boşluğu doldurdu. Bir DedSec üyesi olarak, oyuncuların Watch Dogs: Legion’da, sadistler, paralı askerler, siber suçlular ve daha fazla fırsatçı suçlulara karşı çıkacakları için, çeşitli durumlara hazırlıklı olmaları gerekir. Oyuncular bu suçlu fırsatçıları alt etmek, Londra’yı kurtarmak ve Zero-Day’in kimliğini ortaya çıkarmak için DedSec direnişlerine yeni üyeler örgütlemelidir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.