Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.07.2020

Günümüzün merakla beklenen oyunlarından biri olan Watch Dogs Legion, Ubisoft Forward esnasında gösterildi ve dahası da, oyun için bir fragman paylaşıldı. Bu kadarla da kalmadı, Watch Dogs Legion hakkında yeni bilgiler edindiğimiz videolar da gösterildi.

Watch Dogs Legion hakkında dolu dolu ve yepyeni bilgiler verildi

Öncelikle, sizleri hemen aşağıdaki video ile baş başa bırakalım. Zaten oyun hakkında paylaşılan şeyler bu videodan ibaret değil. Başka videolar da bulunuyor. Bunlardan bir tanesi oyundan bahsederken, bir diğeri de oyunun hikayesi hakkında bilgi veriyor.

Ubisoft Forward etkinliği dolu dolu başladı demek doğru olur. Haberimize konuk olan bir başka video da, yine oyunda neler olup biteceğini gösteriyor. Fakat, aşağıdaki videoda yer alan olayların gerçek oynanışa ait olmadığını da aklınızda bulundurmanızda fayda var.

Watch Dogs Legion çıkış tarihi 29 Ekim 2020 olarak belirtildi

Oyunda bizlerle buluşturulacak oynanış detaylarından bol bol bahsedildi. Drone özellikleri, karakterler ve özellikleri gibi önemli noktalara da değinildi. Dürüst olmamız gerekirse, Watch Dogs 2 gibi bir oyundan sonra bizleri fazlasıyla heyecanlandırmayı başardı. Oyunda askerinden tutun da profesyonel kelle avcısına, suikastçısına kadar var. İşin dahası da, bu karakterleri hep biz kullanacağız. Watch Dogs Legion çıkış tarihi hakkında da bilgi verildi bir videoda. Verilen bilgilere göre Watch Dogs Legion çıkış tarihi 29 Ekim 2020. Yani, geriye sayılı günler kaldı denilebilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.