Watch Dogs için ilk multiplayer bilgileri geldi!

Watch Dogs için ilk multiplayer bilgileri geldi!

Watch Dogs'dan aklınızı başınızdan alacak bir multiplayer modu.

Herkesin merakla beklediği Ubisoft‘un yeni serisi Watch Dogs‘un singleplayer modu oyunseverleri büyülemişti. Bugün ise ortaya çıkan multiplayer bilgileri sizi daha çok heyecanlandıracak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

WatchDog_heroHer ne kadar multiplayer oynanış konusunda bir bilgi olmasa da gelen açıklamaya göre multiplayer ve singleplayer modlar etle kemik gibi olacak. Yani diğer bir değişler singleplayer deneyim multiplayer deneyimle iç içe olacak ve birbirine bağlı olacak. Singleplayer’da yaptığınız bir şey multiplayer modu etkilerken multiplayer da aynı şekilde singleplayerı etkileyecek.

Diğer bir ilginç nokta ise oyuna mobil cihaz desteği gelecek olması. Bu özelliğin de tam olarak nasıl çalışacağı muamma olsa da bizleri şaşırtacağı kesin.

Sony tarafından yapılan tam açıklama ise şu şekilde: “Her ne kadar detayları gizli olsa da, Watch Dogs acımasız Chicago sokaklarında sizi sizden alacak bir multiplayer mod ile gelecek. Daha ilgi çekici olarak şunu söyleyebiliriz singleplayer ile multiplayer iç içe olacak. Bu hakareti ile Ubisoft yıllardır multiplayer ve singleplayer arasına örülmüş ayırıcı duvarı yıkmak istiyor. Bu multiplayer deneyimi ayrıca mobil cihazlarla da geliştirilecek.”

Son olarak haberimizi Watch Dogs’un PC, PS3, Xbox360, Wii U için 19 Kasım’da ve yeni nesil versiyonun PS4 için ise daha ileri bir tarihte piyasada olacağını hatırlatıp oyun için ortaya çıkan yeni ekran görüntüleri ile haberimizi sonlandırıyoruz. Dahası için bizi takip etmeye devam edin.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Watch Dogs 12

Watch Dogs 13

Watch Dogs 14

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Watch Dogs 15

Watch Dogs 16

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.