Watch Dogs, Assassin’s Creed IV: Black Flag ve World in Conflict şimdi ücretsiz

Watch Dogs, Assassin’s Creed IV: Black Flag ve World in Conflict şimdi ücretsiz

Eğer acele ederseniz bu 3 oyun da sonsuza kadar, ücretsiz olarak sizin olabilir.

Ubisoft, 2017 senesi boyunca birbirinden farklı oyunları, ücretsiz olarak oyunculara dağıttı. Tam bu ücretsiz kampanyalar bitti derken, Ubisoft son bir kez benzer bir kampanya başlattı. Yeni yıl için düzenlendiği söylenen bu kampanya ile Uplay üzerinden Watch Dogs, Assassin’s Creed IV: Black Flag ve World in Conflict oyunlarını ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Bu işlem ardından da bu 3 oyun da sonsuza kadar, ücretsiz olarak sizin oluyor. Bizce oldukça güzel bir fırsat bu çünkü listedeki 3 oyun da oldukça güzel video oyunları idi.

Watch Dogs, Assassin's Creed IV: Black Flag ve World in Conflict şimdi ücretsiz

Eğer sizin de bir Uplay hesabınız varsa, bahsettiğimiz bu kampanya sadece 23 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli. Yani biraz acele edip, hemen bu 3 oyunu da kütüphanenize eklemek isteyebilirsiniz. Eğer ücretsiz olarak Watch Dogs oyununa sahip olmak istiyorsanız bu linke, ücretsiz olarak Assassin’s Creed IV: Black Flag oyununa sahip olmak istiyorsanız bu linke ve son olarak ücretsiz olarak World in Conflict istiyorsanız da bu linke tıklayabilirsiniz. Linkler sizi oyunların sayfalarına götürecek ve bu sayfalardan oyunları direkt olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Tabii siz PC yerine PlayStation 4 üzerinde ücretsiz oyunlar arıyorsanız, ne yazık ki Ubisoft sizlere bir şey yapamayacak. Fakat biz yapabiliriz. Çünkü şu an 1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank’s Big Package (PlayStation 4) veriyoruz. Belki sizler de bu çekilişimize katılıp, şansınızı denemek isteyebilirsiniz. Bu çekilişimiz, 2017 senesinin son gününde sonlanacaktır. Şimdiden söyleyelim efendim.

1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank’s Big Package (PlayStation 4) veriyoruz

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın