Watch Dogs 2’den yeni bilgiler var!

Watch Dogs 2’den yeni bilgiler var!

Artık yalnız değilsiniz!

Şimdiye kadar öğrendiklerimize bakarsak, Watch Dogs 2 eğlenceli ve heyecan verici bir oyun olacak gibi gözüküyor. Oyun cephesinden ise yeni bilgiler var. Watch Dogs 2’nin oyun yönetmeni Danny Belanger, GamingBolt’a yaptığı açıklamada, AR oyunların, Watch Dogs 2’de olmayacağını söyledi. AR oyunları, uzaylı öldürmeli, fantastik mini görevler bu arada. Bunun yerine, şehri daha çok keşfetme imkanı sağlayacaklarını belirten Danny Belanger, “Şehir içinde dolaşırken, Nethack’i açtığınızda, bulacağınız gizemlerle, oyundaki yan görevleri açabileceksiniz.” diye devam etti. Ayrıca, Ubisoft’un klasikleşen, haritayı açmak için kullandığımız kuleleri de bu oyunda olmayabilir!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

WatchdogsGroup

Danny Belanger, çoklu oyuncu sistemine de değindi. Watch Dogs 2’de öncelikli hedeflerinin “kesintisiz eşli oyuncu” olacağını söyleyen Danny Belanger, “Bugün bu sistemle söyleyebileceğim şey, başka oyuncular sizin oyununuza girerek kesintisiz bir şekilde hackleyebilir. Artık DedSec’in bir parçasısınız ve aynı zaman hacker grubunun da parçasısınız. Bu yüzden, bu grupların birlikte çalışmasını istedik. Kendi tek kişilik oyununuzda dolaşırken, sokaklarda diğer DedSec üyelerinden oyuncular göreceksiniz. Eğer isterseniz, bu oyuncularla birlikte görevler yapabilirsiniz.” açıklamalarında bulundu.

Bu sistemin bir benzerini, Dark Souls serisinden biliyorduk. Fakat, Ubisoft’un bahsettiği sistemde, oyunun tamamında, oyuncular birbirleriyle etkileşim içinde olacak gibi gözüküyor. Bakalım Ubisoft, bu zor görevin altından nasıl kalkacak. Gelen bilgiler, oyunda epey bir değişikliğe gidildiği yönünde. Watch Dogs 2, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için Kasım ayında satışa sunulacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.