Menü
https://leadergamer.com.tr/hyperx-intel-extreme-masters/

Watch Dogs 2

Yapımcı Ubisoft Montreal
Dağıtımcı Ubisoft
Tür
Çıkış Tarihi 15 Kasım 2016
No Compromise , Watch Dogs 2 19 Nisan 2017 10:26

Watch Dogs 2 – No Compromise ek paketi çıktı

Oyuna yepyeni içerikler geldi.


Ubisoft, Watch Dogs 2 için üçüncü eklentisi No Compromise’in PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi için çıktığını duyurdu. No Compromise, Season Pass içeriğinin bir parçası ve Xbox One ile Windows PC için 18 Mayıs’ta çıkış yapacak. No Compromise, oyunculara yeni Moskova Gambit DedSec operasyonu da dahil birçok yeni içeriği tanıtıyor. Çok görevli hikayede, Sitara Marcus’tan bir yetişkin film stüdyosunu hacklemesine neden olacak kişisel bir iyilik istiyor ve bunun sonucunda tuhaf anlar yaşanıyor.

Watch Dogs 2 - No Compromise ek paketi çıktı

Eklenti içeriğinde aynı zamanda oyuncuların zaman sınırlaması altında çeşitli özel araçları deneyeceği altı tek kişilik araba yarışı içeren bir zorlu görev de bulunuyor. Bu görevde
oyuncuların becerilerinin nasıl ölçüldüğünü tam olarak görebilmesi için özel bir skor tahtası da bulunuyor.

Son olarak, No Compromise Marcus’un bir polis memuru, itfaiyeci ya da sağlık görevlisi olarak giyinebildiği yeni kıyafetler ve araçlarla birlikte iki yeni ölümcül olmayan silah ve üç yeni acil durum servis paketi ile geliyor. Bunlar sadece kişiselleştirilmiş eşyalar değil, her kıyafet ve araç Marcus’un NPC davranışını etkilemesi ve daha önce imkansız olan şeyler yapması için yeni bir yetenek katıyor. Polis kıyafeti giyerken NPC’leri dondurma, bir sağlık görevlisi gibi giyinirken bilinçsiz NPC’leri canlandırma ve daha birçok örnek buna dahil.

No Compromise, Watch Dogs 2 için 17 Nisan’da tüm platformlarda yayınlanan büyük bir ücretsiz güncelleme sonrası ekleniyor. 13 yeni kıyafet, yeni çevrimiçi özellikler, bir oyun sonu zorlu görevi ve yeni Showd0wn PvP modu dahil olmak üzere çeşitli seçenekler içeriyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör