Warner Bros Games San Diego bir oyun için iş ilanı verdi

Warner Bros Games San Diego bir oyun için iş ilanı verdi

Yakında çıkar kokusu ortaya.

Warner Bros Games San Diego iş ilanı oluşturdu. Buraya kadar bir şey yok, evet fakat olay bundan sonrasında başlıyor. İş ilanları, yeni bir AAA oyun için açıldı. Hatta Warner Bros Games San Diego tarafından verilen iş ilanında bu yeni oyun hakkında birtakım bilgiler de verildi. Nasıl bir oyun bize sunulacak henüz bilmiyoruz ama muhtemelen yakın bir zamanda kokusu ve detayları da ortaya çıkar. Şimdilik bilinen detaylardan bahsedelim lafı daha fazla uzatmadan.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Warner Bros Games San Diego AAA bir oyun üzerinde çalışıyor

Warner Bros Games San Diego’nun şu anda AAA kalitede bir oyun üzerinde çalıştığını öğrendik zaten. Bunun dışında, yeni bir oyun olacağı da belirtilmiş. Dahası da, oynaması ücretsiz bir yapım olacak. Çevrim içi bir oyun beklemek yanlış olmaz muhtemelen. Ayrıca, çapraz platform desteği de sunacak. Unreal Engine 4 kullanacak olan bu oyun, aynı zamanda Amazon GameLift servisinden de faydalanacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca, birden fazla karakter ve dengelenmiş yetenekler için de özellikle bir eleman arıyorlar. Sık sık oyun içi etkinlik ve mağaza teklifleri de görecekmişiz. En çok bilinen karakterleri ve hikayeler de oyunda yer alacak. Yani, uzun uzun oynanabilecek MMORPG tarzı bir oyun bizleri bekliyor muhtemelen. Tabii, kesin bir şey şimdiden söylemek doğru olmaz. Şimdilik sadece merakla bekliyor olacağız. Bakalım, Warner Bros Games San Diego ne işler peşinde?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.