Avatar
Yazar: Serhan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 06.06.2021

Beklenenin aksine Warner Bros, E3 2021 etkinliğinde sadece Back 4 Blood oyununa odaklanacak. Bu demek oluyor ki Suicide Squad Kill the Justice League, Gotham Knights ve Hogwarts Legacy oyunları muhtemelen E3 2021 etkinliğinde olmayacak. Artık bu oyunları sadece, çıkacakları Microsoft Windows ve Xbox platformlarının sahibi Microsoft şirketinin yapacağı etkinlikte görme şansımız kaldı. Çıkacakları diğer platform olan PlayStation platformunun sahibi Sony, bu yıl E3 etkinliğine katılmayacak.

Warner Bros beklenen üç oyununu E3 2021 etkinliğinde sunmayacak

Warner Bros, sunumuna 14 Haziran 2021 tarihinde, Türkiye saatleriyle 00.00'da başlayacak. Back 4 Blood Showcase isimli sunumda tahmin edebileceğiniz gibi Back 4 Blood oyunu tanıtılacak. Turtle Rock Studios tarafından geliştirilen oyunun çıkış tarihi, 12 Ekim 2021 olarak planlandı. PC platformunun yanında, eski jenerasyon ve yeni jenerasyon konsollara da çıkış yapacak. Oyun, aynı geliştirici stüdyo tarafından geliştirilmesi ve çok benzer oynanış özelliklerine sahip olmasından dolayı Left 4 Dead serisinin oyunlarına çok benzer olacak.

Maalesef, Suicide Squad Kill the Justice League, Gotham Knights ve Hogwarts Legacy oyunlarının Warner Bros tarafından E3 2021 etkinliğinde sunulmayacağını öğrendiğimizde biraz hayal kırıklığı yaşadık. Yine de dilerseniz, bu oyunlarla ilgili şu ana kadar öğrendiklerimizi tekrar hatırlayalım. Üç oyunun da 2022 yılı içerisinde çıkması bekleniyor. Oynanış bakımından Suicide Squad Kill the Justice League ve Gotham Knights oyunları birbirine oldukça benzer. İki oyun da oynanabilir dört farklı karakter sunuyor ve iki oyunu da ister tek başımıza istersek de arkadaşlarımızla beraber oynayabileceğiz. Bir Hogwarts öğrencisi olarak oynayacağımız ve açık dünyasında Forbidden Forest ve Hogsmeade Village gibi yerleri özgürce keşfedebileceğimiz Hogwarts Legacy oyunu ise saedece tek kişilik oynanış sunuyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.