Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 31.08.2018

Warhammer Vermintide 2, sizlerle bir süre önce incelemesini paylaşmış olduğumuz bir oyundu bildiğiniz üzere. Bunca zaman sonra tekrar karşınıza çıkardığımız Warhammer Vermintide 2 için yeni bir ek paket çıkmıştı bildiğiniz üzere. Warhammer Vermintide 2 - Shadows Over Bögenhafen adı ile karşımıza çıkan ek paketin çıkışını gerçekleştirmesinin ardından, şimdi de oyun bir süre boyunca ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Bu Warhammer Vermintide 2 haberinin duyurusu ise Fatshark tarafından yapıldı.

Warhammer Vermintide 2 bir süre boyunca ücretsiz olarak oynanabilir

Steam platformu üzerinde oyuncularla ücretsiz olarak buluşan Warhammer Vermintide 2, 30 Ağustos 2018 tarihinden itibaren hafta sonu boyunca ücretsiz olarak sunuluyor. Bu süre zarfında, Warhammer Vermintide 2 için çıkışını gerçekleştirmiş olan ek paketi de deneme fırsatınız bulunuyor. Fakat Warhammer Vermintide 2 - Shadows Over Bögenhafen denemek isteyenler için yol biraz farklı işliyor. Ek paketi denemek isterseniz, ek pakete sahip olan bir kahraman tarafından davet edilmeniz gerekiyor.

Warhammer Vermintide 2 geliştiricisi olan Fatshark ekibinin CEO koltuğunda oturan Martin Wahlund, konu hakkında birtakım açıklamalarda bulundu. Martin Wahlund, "Steam kullanıcılarına Warhammer Vermintide 2 deneme şansı vermek için heyecanlanıyoruz. Bu, savaşa katılmak ve kahramanların Skaven ve Chaos ordularını savuşturmasına yardım etmek için güzel bir fırsat." diyerek durum hakkında şirketin ne düşündüğünü de dile getirdi. Eğer oyunu merak ediyorsanız ve oynamadan önce nasıl bir şey olduğunu öğrenmek istiyorsanız Warhammer Vermintide 2 incelememizi kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.