Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.04.2022

Fatshark ekibi tarafından, Warhammer 40K Darktide çıkış tarihi ile ilgili yeni gelişmeler paylaşıldı. Fatshark, bu gelişmeleri bir fragman aracılığıyla, oyunculara duyurdu. Hemen aşağıda yer alan video, Warhammer 40K Darktide’ın çıkış tarihi bilgilerinin açıklanmış olduğu fragmanın ta kendisi. Dilerseniz, öncelikle bu videoya göz gezdirin, daha sonrasında da detaylardan bahsedelim.

Warhammer 40K Darktide çıkış tarihi 13 Eylül 2022 olarak açıklandı

Warhammer 40K Darktide oyuncularının, FPS ve yakın dövüş yeteneklerini bir arada kullanması gerekecek. Vermintide 2’nin yakın dövüş mekaniklerini temel alarak geliştirilmiş olan yapım, bunun yanı sıra oyunculara derin ve dengeli bir silah kullanımı mekaniği de sunuyor. Düşmanları ezip geçtikçe, uzak ve yakın dövüş mekaniklerini harmanlamak gerekecek.

Warhammer 40K Darktide’da, aynı zamanda sınıflar da yer alacak. Oyuncular da, kendilerine en uygun olan yetenekleri seçecek ve karakter sınıflarını belirleyecek. Bu sayede, oyunun sunduğu özellikler arasından da olsa, kişiye göre olabildiğince özelleştirilmiş bir oynanış sunmayı hedefliyor. Merakla beklediğimiz bir yapım kendisi. Çıkışını gerçekleştirdiğinde, oynanışını da yakından görmeyi isteriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.