Warframe, Plains of Eidolon sayesinde en çok oynanan oyun oldu

Warframe, Plains of Eidolon sayesinde en çok oynanan oyun oldu

Düşmanlar dost oldukça Grineer İmparatorluğu büyümeye devam ediyor.

Sürekli sizlere PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun Steam üzerindeki başarılarını aktarıyorduk. Bugünkü haberimizin konuğu ise PlayerUnknown’s Battlegrounds değil, Warframe. Çünkü bu oyun Plains of Eidolon güncellemesi sayesinde en çok oynanan oyun oldu. Daha detaylı söylemek gerekirse, Steam üzerinde Warframe: Plains of Eidolon ücretsiz oyunlar arasında en çok oynanan ikinci video oyunu oldu. Öyle ki, oyun bir ara 121.377 anlık oyuncuya ev sahipliği yaptı. Hepsi de Plains of Eidolon sayesinde çünkü oyunun bundan önceki anlık oyuncu rekoru sadece 50 bin civarında idi.

Warframe, Plains of Eidolon sayesinde en çok oynanan oyun oldu

Düşmanlar dost oldukça Grineer İmparatorluğu büyümeye devam ediyor. Grineer İmparatorluğunun sakladığı şeyler neler? Güçsüz, hazırlıksız ve kontrolsüz bir şekilde, kendini tekrardan keşfetmeli ve sadece kendini değil tüm Tenno’ların kaderini kurtarmalısın. Dikkatli olmalısın çünkü yaptıklarının ve seçimlerinin mutlaka bir karşılığı olacak. War Within Questi Second Dream’i daha önce tamamlamış ve Sedna bölgesini açmış olan tüm Tenno’lar için hazır!

Kale en gelişmiş Grineer savunma sistemleri ile donatılmıştır. Siyah ve Kırmızı karışımı elementler Kale boyunca görülmektedir…Dekorasyon diğer Grineer yapılarına göre çok farklıdır. Kale yeni ve tehlikeli düşmanlar tarafından ağır bir şekilde korunmaktadır. Adımlarına dikkat et Tenno! Ağır zırh taşıyan, kırmızı kıyafetli Kuva Gardiyanlaro Kraliçenin ordusundaki en elit savaşçılardır. Kuva Gardiyanları sizin etrafınızı sarar ve sadece birkaç darbede size diz çöktürür. Onları soytarı görünümlü ve hızlı saldırı yapan yüksek derecede ölümcül yaratıklar takip eder. Onları yenmek için yeni birkaç numara öğrenmelisin.

Düşmanlarınızı silahsız bırakıp bu yeni silahları kendi avantajına kullanabilirsin. Twin Rogga tabancaları Kuva Gardiyanlarının favori yıkım silahlarıdır. Güçlü ve ağır darbeli Zarr silahı ise çoklu düşmanları tek seferde öldürmek için birebirdir. Işıltılı ve gösterişli Kesheg silahı ise yakın mesafede aşırı derecede tehlikelidir. Warframe, Yoldaş ve Gemini Kuva Temalı donanımlarla dekore et.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve Türk oyuncular tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.