Warframe için açık dünya oynanışını gösteren uzun bir video yayımlandı

Warframe için açık dünya oynanışını gösteren uzun bir video yayımlandı

Gösterildiği kadarıyla, Plains of Eidolon güncellemesi harika görünüyor.

TennoCon 2017 etkinlikleri esnasında 25 Mart 2013 tarihinden bu yana aramızda olan Warframe için, geliştirici ekip Digital Extremes tarafından Plains of Eidolon isimli yeni bir güncelleme ve daha birçok yeniliğin duyurusu yapılmıştı. Plains of Eidolon, oyunculara keşif, savaş ve Warframe içerisinde uçma imkanı sağlayacak olan bir güncelleme. Yani, kısaca özet geçecek olursak, gelecek olan güncellemenin oyunculara müthiş derecede bir özgürlük sağlayacağını söyleyebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Warframe

Plains of Eidolon ile, oyun içerisinde şu anda bulunandan daha büyük bir bölgeye adım atacak olan oyuncular, aynı zamanda içlerinden geldiği gibi keşif yapmaya çıkabilecekler. Böylesi özgür bir oynanış imkanı sunan güncelleme için 17 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu yayımlandı. Haberimizin en alt kısmına, Warframe‘in resmi YouTube kanalına 8 Temmuz 2017 tarihinde eklenmiş olan videoyu yerleştirdik.

Warframe, adil olarak sunduğu oynanış ile bilinen bir çevrim içi oyun. P2W şeklindeki kısaltmalarla bilinen, ödediğiniz para karşılığında diğer oyunculara göre kat kat daha üstün bir hale gelme özelliği bulunmuyor. Bunun yerine, eğer paranız çoksa ya da oyunu beğendiyseniz para yatırarak, normal şartlar altında emek vererek de elde edebileceğiniz eşyalara daha hızlı bir şekilde ulaşma imkanı bulunuyor. Bulunduğumuz zamanda az bulunan bir özelliğe sahip olması sebebiyle, sahip olduğu oyuncu kitlesi tarafından fazlasıyla sevilen bir oyun olma özelliğine sahip Warframe.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.