Menü
https://leadergamer.com.tr/ps4-pro-kalici-fiyat-indirimi/
Warface 16 Temmuz 2017 12:35

Warface için duyurulan yeni güncelleme, oyuna birçok yeni içerik ekliyor

Yepyeni bir harita ve yeni 2 silah, gelen içeriklerden en dikkat çekici olanları.


My.com, Warface‘deki Blitz modu için uzun süredir beklenen haritayı, yeni bir silah setini ve yeni seviyeyi oyuna ekleyecek olan güncellemeyi duyurdu. Duyurusu yapılan güncelleme ile seviye sınırı 84‘e yükseltildi, Residence isimli harita, ZX84 A5 Custom ve Atheris GQ50 isimli silahlar oyuna eklendi. Takımların haritanın ortasına döşenen bombayı imha etmek veya korumak için 90 saniyesinin bulunduğu Blitz modu için duyurulan yeni Residence isimli harita hakkında bilgi de verildi.

Warface

Residence haritası hakkında verilen bilgilere göre, bütün olaylar Oberon White‘ın lüks villasında geçiyor. Takımların Blackwood özel güçlerine ait olan patlayıcıları koruması gerekiyor. Haritadaki kilit noktalara özellikle dikkat etmek gerekiyor, çünkü villayı elinde tutan takım aynı zamanda ciddi avantajlara da sahip oluyor. Yani, yeni gelen Residence isimli harita, oyuncuların atacağı her türlü adımı sınayacak.

Yeni eklenen silahlardan ZX84 A5 Custom, yüksek performansa ve geniş görüş alanına sahip bir dürbüne sahip olan hafif makineli tüfek olarak karşımıza çıkıyor. Atheris GQ50 keskin nişancı tüfeği ise düşmanları tek mermide temizleyecek güce sahip. Özellikle yakın ve orta mesafeli atışlarda, düşmanları hiçbir koruyucu donanım kurtaramayacak. Warface‘e yeni gelen içeriklerden özellikle keskin nişancı tüfeği, düşmanını pusup bekleyen oyuncular için muhteşem bir fırsat olmuş.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör