Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.02.2019

Hatırlayanlar mutlaka olacaktır bir süre önce sizlerle paylaştığımız Warface Türkiye ile ilgili haberi. Warface Türkiye operasyonunun kapanıp kapanmaması ile ilgili bir haberdi. Eğer hatırlayamadıysanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfamız sizlere yardımcı olacaktır bu konuda. Şimdi ise, Warface Türkiye sunucularının kapatılıyor olması ile ilgili duyurular yapıldı. 1000-1500 kişi kadar aktif kullanıcısı bulunan Warface Türkiye sunucusunun kapatılıyor olması, beraberinde neleri getirecek, bunları sizlerle paylaşacağız.

Warface Türkiye sunucuları kapatılınca ne olacak?

Yapılan duyuruya göre, Warface Türkiye sunucuları kapatıldığında global birleşme sağlanacak. Warface Türkiye sunucularından global sunuculara geçmek isteyen oyuncular için son tarih 14 Şubat 2019. 15 Şubat 2019 ve sonrasında birçok bonuslar verilecek. Hemen aşağıda, Warface Türkiye sunucularının kapatılacağını bildiren duyurudaki adımları sizlerle paylaştık. Eğer siz de globale katılmak istiyorsanız, bu durum sizler için demektir. Fakat, daha büyük bir sorun var bundan önce. Önce, bu durumu faydası olarak görmekte olanlarla listeyi paylaşalım.

● Şu anda kullanmakta olduğunuz Türkiye sunucuları kapatılacaktır. Bu işlem hemen gerçekleşmeyecek ve sizlere, diğer sunuculara alışmanız için ihtiyacınız olan tüm zaman verilecektir.

● Tüm oyuncuları My.com’a davet ediyoruz ve 15 Şubat sonrasında My.com tarafından hepinize birçok bonus verileceğini belirtmek isteriz. Bu bonuslar tecrübe kazanma, oyun içi eşyalar, Warface Dolarları ve daha birçoğunu içerecektir!

● Geçiş için My.com’a, şu anda Warface Türkiye için kullandığınız e-posta adresiniz ile kayıt olmanız gerekmektedir. Bu işlem yeni sunuculara giriş yaptığınızda oyun içinden gerçekleşecektir. Oyuncu verilerinizi aktarma ile ilgili olarak seçenek sulunacak, siz kabul ettikten sonra ise gerisi My.com tarafından tamamlanacaktır!

● Sadece bu duyurudan önce oluşturulmuş hesaplar bonuslara ve bu süreçte eklenebilecek birçok şeye hak kazanacaktır. My.com’a kayıt olmak için son tarih ise 14 Şubat

Tüm aşamaları tamamlayan oyuncuların elde edeceği bonuslar aşağıdaki gibidir;

▪ Direkt Olarak 30. Seviye Erişimi

▪ 50.000 Warface Parası

▪ 14 Günlük Mega VIP

▪ Kilidi Açılmış Birçok Cephanelik Silahı

Not: GFACE başlatıcısında çıkacak geçiş aşamalarını kabul etmeyen oyuncular yukarıdaki bonuslardan faydalanamayacaktır.

Warface Türkiye sunucularının kapatılması, birçok emeği de beraberinde yok ediyor

Warface Türkiye sunucuları kapanırken, geçiş yapacak oyunculara birtakım bonuslar sunulmakta fakat büyük bir eksiklik söz konusu. 5 yıllık emekleri hiçe saydıklarını söylemek mümkün. Zira, hesapların direkt olarak aktarılmasından ziyade, sadece bonus veriyorlar ve insanların sıfırdan başlamasını bekliyorlar. Bu da, Crytek ekibinin Warface Türkiye oyuncularına yapmış olduğu büyük bir ayıp aslında. Birçok oyuncu bu durumdan fazlasıyla şikayetçi ve bu durum ile ilgili düşüncelerini #crytekbatiyor hashtagi ile internet üzerinde paylaşmaktalar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.