Warface ekibinden hem mangal partisi, hem de 5000 TL ödüllü turnuva geliyor

Warface ekibinden hem mangal partisi, hem de 5000 TL ödüllü turnuva geliyor

Önce turnuvada ter döküp, birbirinden güzel hediyelerin sahibi olun; ondan sonra da mangal partisinde yetkililer ile sohbet edin.

Eğer Warface takımınız ile bir klan turnuvasına katılıp, ardından da galibiyetinizi kutlamak için Warface yetkilileri ile mangal partisi yapmak istiyorsanız, şimdi tam zamanı. Evet, mangal partisi deyince şimdi herkesin canı ciddi ciddi mangal çekmiş olabilir ama biz öncelikle turnuvadan bahsedelim. Bu turnuva, çevrim dışı olarak düzenlenecek ve turnuvada takımlar yarışacak. Turnuvada ilk 3’e girebilen takımlar büyük ödüller kazanabilecekken, diğer takımlar da unutulmayacak çünkü turnuvaya katılan her takım büyük veya küçük bir ödülün sahibi olabilecek. Bu ödüller arasında ön ödemeli kartlar, oyun içi krediler, klavyeler ve çok daha fazlası bulunuyor.

Warface ekibinden hem mangal partisi, hem de 5000 TL ödüllü turnuva geliyor

Bahsetmiş olduğumuz bu klan turnuvası, İstanbul içerisinde, Çekmeköy’de gerçekleştirilecek. Zocco’s İnternet Cafe içerisinde, 3 Aralık 2017 tarihinde, saat 11:00’da başlayacak olan bu etkinlik, mangal partisi ile devam edecek. Eğer sizler de bu turnuvaya veya partiye katılmak istiyorsanız, mekanın adresi budur: Meclis Mah. Aşkın Sok. Karadaglı Plaza, Kat 4, Çekmeköy/İstanbul.

Peki, bu klan turnuvasına nasıl katılabilirsiniz? Hemen bu sorunun cevabını verelim: Öncelikle, dileyen her klan bu turnuvaya başvurabiliyor fakat başvuran her klan seçilmiyor. Warface ekibi, turnuvada yer alabilecek klanları seçmek için, başvuru yapan klanlar arasında bir çekiliş yapacak. Bu çekiliş, 29 Kasım 2017 tarihinde yapılacak bir canlı yayın ile oyunculara sunulacak. Kura çekilişinden sizin takımınız çıktı ve turnuvayı da yendiniz diyelim. Yani, 1. olduysanız takımınızdaki herkes Cooler Master Klavye + Mouse Oyuncu Seti kazanacak. Birincilik Nişanı ve Birincilik Şeriti de bonus olacak. İkinci gelen takıma ise SteelSeries Klavye + Mouse Oyuncu Seti, İkincilik Nişanı ve İkincilik Şeriti verilecek. 3. gelen takıma ise 5.000 Kredi, Üçüncülük Nişanı ve Üçüncülük Şeriti verilecek.

Peki, bir takımınız yok diyelim. Bireysel olarak savaşmak istiyorsunuz. Turnuvaya katılamayacak mısınız? Bu sorumuzun cevabı, katılabileceksiniz. Çünkü Warface ekibi ayrıca bireysel oyuncuları da karşı karşıya getirecek. Bireysel oyuncuların galibiyetinde ise ödüller oyun içi kredi, silahlar, üniformalar ve Warface ininal kartı olarak açıklandı. Eğer hem klan turnuvasında, hem de bireysel savaşlarda başarısız olursanız, yine eliniz boş ayrılmayacaksınız. Mangal partisi bir yana, Warface ekibi etkinliğe katılan tüm oyunculara sürpriz hediyeler verecek.

Eğer bahsettiğimiz bu turnuva sizlerin ilgisini çektiyse ve kafanızda bazı soru işaretleri oluştuysa, bu turnuva hakkındaki forum başlığına göz atmanızı öneriyoruz. Çünkü bu başlık altında hem Warface yetkilileri, oyuncuların sorusunu cevaplıyor; hem de başvuru için ihtiyacınız olan bilgiler bulunuyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın