Warface için geri sayım tamamlandı

Warface için geri sayım tamamlandı

Crytek’in ücretsiz online FPS oyunu Warface, Amerika ve Avrupa ile aynı anda GFACE platformu üzerinden Türkçe olarak yayında!

Crytek’in online FPS oyunu Warface, GFACE platformu üzerinden Türkiye, Kuzey Amerika ve Avrupa bölgelerindeki tüm oyuncuların ücretsiz erişimine açıldı. Oyuncular, www.warface.com/tr adresinden kayıtlarını yaptırarak oyuna anında erişim sağlayabilecekler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

warfaceWarface, Crytek’in simgesi haline gelen yüksek oyun kalitesini, FPS tutkunlarının doğrudan internet tarayıcıları üzerinden, ortalama oyun bilgisayarlarında bile anında erişebilecekleri bir oyun deneyimiyle sunuyor. Dört farklı karakter sınıfı ile takım bazlı co-op (PvE) ve rekabetçi (PvP) oyun modlarına sahip olan Warface’de, takım oyunu büyük önem arz ediyor. Sürekli olarak yenilenecek içerikler sayesinde, oyuncular arkadaşlarıyla birlikte katılabilecekleri yeni görevlerin heyecanını yaşayacaklar.

Dünyanın dört bir yanındaki oyunculara, mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunmayı amaçlayan Warface, Türkçe’nin yanı sıra diğer dil paketleriyle de sunuluyor. Warface’e kayıt yaptıran oyuncular, Crytek’in sosyal oyun platformu GFACE’den açtıracakları hesapla oyuna ücretsiz erişim sağlayabilecekler. GFACE platformu, Warface’e ulaşmak için kullanılacağı gibi, oyuncuların sohbet edebilecekleri, birlikte oyun oynayabilecekleri, sosyalleşme ve daha pek çok aktiviteyi anında gerçekleştirebilecekleri yenilikçi online bir ortam sunuyor.

Crytek, bugün yaptığı duyuruyu, Warface ve Blackwood askeri birlikleri arasındaki üstünlük mücadelesine yönelik pek çok ipucu içeren yeni Warface videosuyla taçlandırdı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.