Menü
https://leadergamer.com.tr/gta-5-inceleme-puanlari-dususte/
Diablo II , Warcraft III: Reign of Chaos 17 Haziran 2017 18:02

Warcraft III: Reign of Chaos ve Diablo II geri dönüyor

Warcraft III: Reign of Chaos, Diablo II ve StarCraft: Remastered derken Blizzard Entertainment bizlere nostalji yaşatacak.


Uzun süredir Blizzard Entertainment hakkında yeni oyun haberleri duyuyoruz. Söylentileri şöyle bir toplamak gerekirse, ekip şu an bir mobil oyunu üzerinde ve FPS tipinde, AAA bir oyun üzerinde çalışıyor. Bu iki oyun da muhtemelen Diablo evreninde geçiyor. Ayrıca geliştirici ekip, güzel bir şekilde StarCraft: Remastered da hazırlıyor. Tüm bu oyunların yanına, daha fazla Remastered oyun yakışmaz mıydı? Görülen o ki Blizzard Entertainment, yakışacağını düşünüyor. Çünkü yeni bir iş ilanına göre Blizzard Entertainment, Warcraft III: Reign of Chaos ve Diablo II oyunlarını Remastered olarak piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Warcraft III: Reign of Chaos ve Diablo II geri dönüyor

Sizlerin de hemen yukarıdan görebileceği iş ilanına göre geliştirici ekip açık bir şekilde, “Warcraft III: Reign of Chaos, Diablo II ve StarCraft, gelişen işletim sistemleri, donanımlar ve çevrim içi servisler yüzünden, sıkı fanlar tarafından zor bir şekilde oynanıyor ve yeni jenerasyon oyunculara yetişemiyor. Bu yüzden, onları geri getiriyoruz.” diyor. Bu noktada, Warcraft III: Reign of Chaos ve Diablo II oyunlarının nasıl bir Remastered olacağını tahmin edemiyoruz. Belki de sadece yeni işletim sistemi desteği verilip, çözünürlük arttırılabilir. Bu konuda resmi bir açıklama olmadığı için tahmin etmek oldukça zor. Fakat en azından 3 eski Blizzard Entertainment oyununun geri dönmeye hazırlandığından eminiz!

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör