Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Warcraft III: Reign of Chaos Remastered, yakında duyurulabilir

Warcraft III: Reign of Chaos Remastered, yakında duyurulabilir

Fenomen oyuncular merkeze çağırıldı.

Son zamanlarda Blizzard Entertainment tarafından eski klasik oyunlarının yeniden geliştirme süreçlerine gidildiği biliniyordu. Hatta StarCraft: Remastered çıkışının gerçekleşmesi, ünlü video oyunu şirketinin aklındakilerin somut bir kanıtı oldu diyebiliriz. Şimdiyse gözler diğer klasik oyunların yeniden yapımlarına çevrilmiş durumdayken, Warcraft cephesinde bir hareketlilik yaşandığı kaydedildi. Bu hareketliliğin, muhtemel bir Warcraft III: Reign of Chaos Remastered duyurusunu işaret ettiği konuşuluyor.

Warcraft III: Reign of Chaos Remastered, yakında duyurulabilir

Söylentilerin oluşmasını sağlayan etken, nedeni gizlenen bir Amerika Birleşik Devletleri seyahati. Ünlü Warcraft III: Reign of Chaos elektronik spor oyuncularından Happy ve HawK, acele bir şekilde Amerika Birleşik Devletleri vizesi almak için başvuruda bulundular. Ayrıca söz konusu oyunun başka elektronik spor oyuncularının da aynı ülkeye gitmek üzere oldukları kaydedildi. Özellikle Happy ve HawK isimli elektronik spor oyuncularının, oyunlar ilgili bir turnuva olmadıkça, bu seyahate çıkmaları için bir sebeplerinin bulunmadığı söyleniyor.

Şimdi akıllara gelebilir, belki bir oyun turnuvası yapılıyor ve bu iki ismin seyahate çıkasında ne var diye. Şöyle hatırlatalım; özellikle Happy isimli kullanıcı, aynı ortamda gerçekleştirilen çoğu turnuvaya katılmayı reddetti. Ayrıca şimdiye kadar hiçbir turnuva gizli tutulmadı, yani bir turnuva yapılacak olsaydı, çoktan ilan edilirdi. Tabii bunlar da söylentinin bizleri ittiği sonucu doğrulamak için yetmiyordu ama bu oyunculara ulaşıldı ve konuyla ilgili ağzından laf alınmaya çalışıldı.

Seyahatin gerçekleştirileceğini itiraf eden ünlü elektronik spor oyuncuları, gizli bir duyuruyu işaret ettiler. Bu oyunculardan HawK, seyahatin nedeninin gizli olduğunu söyleyerek şüpheleri arttırdı. Rusya’da açıklama yapan Happy ise 2018 Şubat ayı sonunda, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir duyuru yapılacağını söyledi. Tüm açıklamaları ve söylentileri bir araya getirdiğimizde, Warcraft III: Reign of Chaos Remastered duyurusunun veya markayla ilgili yeni bir oyunun yaklaştığı sonucuna varıyoruz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın